رفتن به محتوای اصلی
x
 • آزمایشگاه بیمارستان امین به دستگاه‌های مدرن تشخیصی آزمایشگاهی مجهز شد

  در راستای ارائه خدمات بهتر و با کیفیت در بخش آزمایشگاهی، چهار دستگاه جدید و با تکنولوژی نوین آزمایشگاهی به مجموعه امکانات و تجهیزات پیشین آزمایشگاه مرکز آموزشی درمانی امین اصفهان افزوده شده است.

 • خرید و راه اندازی دستگاه کواگولومتر در آزمایشگاه بیمارستان امیرالمومنین (ع) شهرضا

  سه شنبه ۲۴ بهمن ماه، دستگاه آنالیزور اتوماتیک (کواگولومتر) که توسط خیّر محترم سلامت شهرستان شهرضا خریداری شده‌ بود به آزمایشگاه بیمارستان امیرالمومنین(ع)، اهدا گردید.

  این دستگاه طی مراسمی با حضور رییس و مدیر بیمارستان، مسئولین دفتر نسیم مهر و تجهیزات پزشکی بیمارستان و هم‌چنین مهندس خیامی نماینده خیّر محترم، مورد بهره برداری قرار گرفت.

   

  لازم به ذکر است این دستگاه جدید، بسیار پیشرفته و نیاز بیماران را جهت انجام کلیه آزمایشات انعقادی و تخصصی برطرف می‌نماید.

   

 • همایش دو روزه تازه های ایمپلنت در دانشکده دندانپزشکی برگزار شد

  26 و27 بهمن ماه سال جاری، همایش علمی تازه های ایمپلنت با حضور500 نفراز متخصصان ودندانپزشکان از سراسراستان درسالن آمفی تئاتر دانشکده دندانپزشکی برگزار شد.

  در این همایش که به منظور ارتقای سطح دانش متخصصان ودندانپزشکان برگزار شد، جدید ترین مباحث، تکنیک های علمی و تازه ترین روش‌های ایمپلنت های دندانپزشکی ارائه گردید.

 • برگزاری نشست هم اندیشی اساتید و نخبگان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

  چهارشنبه 18 بهمن ماه، نشست هم اندیشی اساتید و نخبگان دانشگاه در سالن سرو برگزار گردید.

  در این نشست که با موضوع  بررسی عملکرد مجلس یازدهم در حوزه کمسیون های فرهنگی و اصل 90 برگزار شد، حجت الاسلام والمسلمین میرزایی نماینده مردم شریف اصفهان در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون های فرهنگی و اصل 90 مجلس شورای اسلامی به تشریح این موضوع و مسایل مختلف پرداخت.

 • در ایام الله دهه فجر : نصب و راه اندازی یکدستگاه سونوگرافی در بیمارستان سردارشهید قاسم سلیمانی

  همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر و باتوجه به نیاز ضروری بیمارستان سردارشهید قاسم سلیمانی شهرستان ورزنه، یک دستگاه سونوگرافی در کلینیک تخصصی بیمارستان نصب و راه اندازی گردید.

  دکتر فاضلی رییس بیمارستان سردارشهید قاسم سلیمانی اعتبار هزینه شده برای خرید این دستگاه را بیش از 20 میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: دستگاه سونوگرافی جدید با پیگیری های مسئولین دانشگاه خریداری گردید و از نظر کیفیت و قابلیت های سخت افزاری و نرم افزاری، یکی از دستگاه های به روز و برتر سونوگرافی می باشد.

 • کسب مقام قهرمانی تیم والیبال بانوان دانشگاه در مسابقات دستگاه های اجرایی استان

  مدیریت تربیت بدنی از کسب مقام  قهرمانی تیم والیبال بانوان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در مسابقات دستگاه های اجرایی استان خبر داد.

  در مسابقات والیبال دستگاه های اجرایی استان اصفهان که به صورت فیزو برگزار گردید، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان موفق گردید مقام اول را به سرپرستی خانم یقینی و مربیگری خانم شیری در تاریخ 16 بهمن ماه سال جاری کسب نماید.

 • هم زمان با ایام الله دهه فجر: افتتاح کلاسهای تازه تاسیس درساختمان جدید شهدای دندانپزشکی

  هم زمان با ایام الله دهه فجرو اعیاد رجبیه، کلاسهای جدید دانشکده  دندانپزشکی با حضور مسئولین دانشکده، اعضای هیات علمی و دانشجویان افتتاح شد .

  با همت و پشتیبانی ریاست دانشگاه، مسئولین دانشکده و جذب  حمایت‌های مالی خیرین سلامت، این کلاس ها و امکانات جدید جهت ارائه خدمات در خور به دانشجویان دندانپزشکی و ارتقای کیفیت تجهیزات این مرکز، به بهره برداری رسید.

 • اطفاء حریق انبار ملزومات بیمارستان آیت الله کاشانی اصفهان

  بامداد روز شنبه 14 بهمن ماه، در پی اعلام حریق انبار ملزومات مصرفی طبقه زیرزمین بیمارستان آیت اله کاشانی توسط دتکتورهای آتش نشانی، کارکنان پشتیبانی و دوربین های مدار بسته بیمارستان، بلافاصله تیم‌های مدیریت بحران بیمارستان اقدامات اولیه را جهت کنترل حریق انجام داده و هماهنگی لازم با سازمان آتش نشانی و مدیریت بحران دانشگاه  صورت پذیرفت، که نیروهای امدادی در کمترین زمان ممکن در محل حادثه حاضر و حریق در زمان های اولیه کنترل گردید.

 • برگزاری کنفرانس علمی جایگاه HSE در ارتقای سلامت و بهره وری نیروی انسانی در دامداری های استان اصفهان

  یکشنبه 8 بهمن ماه، کنفرانس علمی جایگاه HSE در ارتقای سلامت و بهره وری نیروی انسانی در دامداری های استان اصفهان با حضور جمعی از استادان، کارشناسان و دانشجویان حوزه HSE (بهداشت، ایمنی، محیط زیست) و علوم دامی، در محل تالار ابن سینا مرکز همایش های علمی دانشگاه برگزار گردید.

 • ارائه خدمات دندانپزشکی گروه سیارجامعه نگر دانشکده دندانپزشکی درمنطقه حصه

  گروه سیار جامعه نگر دانشکده دندانپزشکی دانشگاه با مشارکت 50 نفر از اساتید، دستیاران و 100نفر از دانشجویان ترم آخر، 24دی ماه تا 4بهمن ماه بمنظور ارائه خدمات دندانپزشکی به مردم مناطق حاشیه اصفهان، به حصه اعزام گردیدند.

   در طول این مدت 10 روزه،  573 بیمار بی بضاعت، مورد معاینه و درمان دندانپزشکی به صورت رایگان قرار گرفتند که استقبال و رضایت مردم محروم این منطقه را نیز در پی داشت.