رفتن به محتوای اصلی
x
 • تجلیل از برگزیدگان هفتمین جشنواره مدیریت دانش دانشگاه

  دوشنبه ۱۸ تیر ماه در راستای پیشبرد اهداف قرارگاه مدیریت افزایش منطقی درآمدها و کاهش هزینه های دانشگاه هفتمین جشنواره مدیریت دانش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با حضور دکتر مصلحی معاون توسعه مدیریت و منابع، مدیر توسعه سازمان و تحول اداری، مدیر امور پشتیبانی و تامین تجهیزات پزشکی و جمعی از مسئولان امور عمومی واحد های تابعه در تالار لقمان مرکز همایش های علمی دانشگاه برگزار شد.

  در این مراسم مسئولین از ۱۲ نفر برگزیده این جشنواره در دو حوزه پیشنهادات و تجارب برتر با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تقدیر و تجلیل بعمل آوردند.

 • دانشگاه میزبان نخستین سمپوزیوم کشوری پزشکی بازساختی در بیماری های مغز و اعصاب

   نخستین سمپوزیوم کشوری پزشکی بازساختی و بیماری های مغز و اعصاب با حضور اساتید برجسته این حوزه از دانشگاه های علوم پزشکی اصفهان، تهران، مشهد و شیراز در روز پنجشنبه ۱۴ تیرماه به میزبانی دانشگاه برگزار گردید.

  در این سمپوزیوم که به طور مشترک توسط کارگروه پزشکی بازساختی و سلول های بنیادی دانشکده پزشکی و مرکز تحقیقات علوم اعصاب دانشگاه برگزار شد، آخرین دستاوردهای علمی پژوهشگران در حوزه کاربرد پزشکی بازساختی و سلول درمانی در بیماری های مالتیپل اسکلروز، اختلالات عصبی عضلانی، صرع، آسیب های نخاعی، فلج مغزی و استروک مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

 • تشریح برنامه ها و شعارهای هفته ملی سلامت مردان ایران (سما)/«مردان سالم، ایران قدرتمند و جوان»

  رئیس مرکز جوانی جمعیت سلامت خانواده و مدارس وزارت بهداشت از تدوین بسته خدمات مردان ایرانی خبر داد و گفت: پیش نویس اولیه این بسته تدوین شده اما هنوز مراحل کارشناسی و موضوع ادغام آن در نظام شبکه در دست بررسی است.

 • رتبه بندی درون دانشگاهی مراکز تحقیقاتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان سال 1403

  بر اساس رتبه بندی و ارزیابی درون دانشگاهی (کیفی) مراکز تحقیقاتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان سال 1403 ،  از 43 مرکز تحقیقاتی دولتی، تعداد ۹ مرکز در رده کیو-۱  ، ۲۲ مرکز در رده کیو-۲ ، 9 مرکز در ردیف کیو-۳ و  ۳ مرکز در ردیف کیو-۴ قرار گرفتند.

    مطابق با مجموعه آیین نامه ها و شیوه نامه های اجرایی سال 1403 ، سطح تفویض اختیار تصویب طرح تحقیقاتی مراکز تحقیقاتی دارای  رتبه کیو-۱ ۴۰۰ میلیون ریال، مراکز تحقیقاتی دارای رتبه کیو-۲  300 میلیون ریال،  مراکز تحقیقاتی دارای رتبه  کیو-۳   ۲۰۰ میلیون ریال و مراکز تحقیقاتی دارای رتبه  کیو-۴، 150 میلیون ریال افزایش یافت.

 • درخشش قهرمانان قرآنی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در بیست و هشتمین جشنواره قرآن و عترت

  اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بعنوان قهرمانان قرآنی دانشگاه، موفق گردیدند در بیست و هشتمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشکی با کسب 26 رتبه برتر، خوش بدرخشند.

  جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشکی ویژه ی دانشجویان، استادان و کارکنان دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی و مراکز و سازمان‌های وابسته به وزارت بهداشت از نیمه دوم آبان ماه 1402 آغاز و پس از مراحل؛ دانشگاهی و کشوری، نهایتا در خردادماه سال جاری با برگزاری مرحله ملی به پایان رسید.

 • هفته ملی بدون دخانیــــــات/ «حفاظت از کودکان و نوجوانان در برابر دخانیات؛ حـق و مسئولیــت همــگانی»

  ۵ لغایت ۱۱خردادماه ۱۴۰۳ هفته ملی بدون دخانیات با شعار " حفاظت از کودکان و نوجوانان در برابر دخانیات ؛ حق و مسئولیت همگانی "
  روز شمار هفته:
  شنبه ۵ خرداد؛ حفاظت از کودکان و نوجوانان در برابر دخانیات ؛ ضامن نسل بدون دخانیات
  یکشنبه ۶ خرداد: حفاظت از کودکان و نوجوانان ؛ با ترویج اماکن عاری از دخانیات
  دوشنبه ۷ خرداد: حفاظت از کودکان و نوجوانان در برابر دخانیات ؛ با قوانین بازدارنده و موثر
  سه شنبه ۸ خرداد:حفاظت از کودکان و نوجوانان ؛ با جلوگیری از نمایش و تبلیغ مصرف دخانیات

 • برگزاری دومین وبینار بازآموزی گایدلاین های هیپرلیپیدمی و پرفشاری خون

  دومین وبینار بازآموزی گایدلاین های هیپرلیپیدمی و پرفشاری خون در روز چهارشنبه 9 خردادماه در پژوهشکده قلب و عروق دانشگاه برگزار گردید. 

  این برنامه های آموزشی به دنبال ابلاغ گایدلاین تهیه شده هیپرلیپیدمی و گایدلاین به روزرسانی شده پرفشاری خون در ابتدای سال ۱۴۰۲ توسط وزارت بهداشت و به منظور تسهیل و تسریع اجرای گایدلاین های کشوری پیشگفت برگزار گردیدند.

 • برگزاری نشست صمیمانه معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با مسئولان و استادان دانشکده پرستاری

  به مناسبت گرامی داشت نقش و ارزش والای آموزش، سه شنبه اول خردادماه نشست صمیمانه معاون آموزشی دانشگاه با مسئولان واساتید دانشکده پرستاری و مامایی درسالن اندیشه برگزار گردید.
  دراین نشست که با حضور معاون محترم آموزشی دانشگاه، مدیرمرکزمطالعات وتوسعه آموزش پزشکی دانشگاه، مسئولین وجمعی از اساتید دانشکده پرستاری و مامایی برگزار شد، رئیس دانشکده ضمن خوشامدگویی به حضار به بیان نقطه نظرات و نکات مهم آموزشی برای مدیران گروه پرداخت. 
  دراین جلسه صمیمی مدیران مختلف گروه های آموزشی دانشکده به بیان مشکلات گروهها و نقطه نظرات و پیشنهادات خود در مورد مسائل مهم گروه آموزشی پرداختند .

 • حضور فعال دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در نمایشگاه ایران بهره ور

  دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با ارائه محصولات بهره ورانه خود در دو غرفه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، موفق به نمایش توانمندی های خود شد.

 • تقدیر از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در همایش سراسری بهره وری در نظام سلامت

  روز چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت و سازمان ملی بهره وری میزبان معاونین توسعه دانشگاه های علوم پزشکی کشور در همایش سراسری بهره وری در  نظام سلامت بود.

   در این همایش یک روزه که به بررسی مقوله بهره وری پرداخته شد از دانشگاه های برتری که اقدامات موثری را در این زمینه انجام داده اند، تقدیر بعمل آمد.