رفتن به محتوای اصلی
x
 • رئیس دانشکده دندانپزشکی با فرا رسیدن روز دندانپزشک، این روز را به تمامی تلاشگران عرصه سلامت دهان ودندان تبریک گفت

  رئیس دانشکده دندانپزشکی با صدور پیامی فرا رسیدن 23فروردین ماه روز دندانپزشک رابه تمامی تلاشگران عرصه سلامت دهان ودندان تبریک گفت.
  در متن پیام دکترسید محمدرضوی آمده است: دندانپزشکان ضامن سلامت جامعه وامنیت روحی بیماران و  بعنوان یکی از ارکان اصلی سلامت؛ با توجه به خدماتی که در راستای درمان بیماری‌های دهان و دندان، ارتقای سطح سلامت دهان و دندان، پیشگیری و آموزش روش‌های بهداشتی به افراد جامعه ارایه می دهند، همواره در راستای خدمت به آحاد جامعه پیشتاز بوده و هستند.

 • انجام عمل جراحی موفقیت آمیز فتق دیافراگم بر روی نوزاد دو روزه در مرکز آموزشی درمانی امین

  عمل جراحی ترمیم فتق دیافراگم به روش لاپاروتومی بر روی نوزاد (پسر) دو روزه ای با وزن دو و نیم کیلو گرم توسط دکتر مهرداد حسین پور فوق تخصص جراحی کودکان و نوزادان با موفقیت در مرکز آموزشی درمانی امین انجام شد.

  دکتر حسین پور در این خصوص گفت: با توجه به تشخیص فتق دیافراگم نوزاد، مادر این نوزاد در هفته ۲۸ بارداری در سرویس سرکار دکتر مریم انصاری متخصص زنان و زایمان قرار گرفت و پس از مراقبت های دوران بارداری در هفته ۳۶ بارداری در چهارم فروردین ماه ۱۴۰۳، ساعت ۱۱:۳۰صبح تحت عمل سزارین قرار گرفت و نوزاد متولد شد .

 • آخرین جلسه قرارگاه جوانی جمعیت دانشگاه در سال 1402

  شنبه 26 اسفندماه،آخرین جلسه قرارگاه جوانی جمعیت دانشگاه در سال جاری با حضور مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، جمعی از معاونین و مدیران ستادی دانشگاه، مسئولین کمیته های تخصصی و سایر اعضای قرارگاه برگزار گردید.

  در این جلسه مسئولین و سایر اعضای قرارگاه پیرامون مصوبات جلسات قبلی و نیز بررسی اجراء دقیق آنها به بحث و تبادل نظر پرداختند و جهت ارتقاء برنامه های سال آینده  قرارگاه نیزتصمیمات مقتضی اتخاذ گردید.

 • اعزام کاروان زیارتی سیاحتی کارکنان دانشگاه (راهیان نور) به مناطق جنوب کشور

  15 اسفندماه، کاروان زیارتی سیاحتی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از سوی بسیج دانشگاه و با مساعدت و همکاری معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه از اصفهان به مقصد مناطق جنگی جنوب حرکت کرد.

  به گزارش خبرنگار وبدا، 46 نفر از کارکنان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با یک دستگاه اتوبوس اسکانیا بمدت 3 روز در قالب اردوی راهیان نور از مناطق جنوب کشور بازدید بعمل آوردند. 

 • به مناسبت روز جهانی کلیه: کنفرانس علمی " سلامت کلیه برای همه، در همه جا "

  مرکز تحقیقات بیماری های کلیوی در راستای رسالت خود جهت افزایش آگاهی آحاد جامعه، به منظور پیشگیری از بیماری های کلیوی و همچنین به مناسبت روز جهانی کلیه  با شعار " کلیه سالم برای  همه، تلاش برای  دسترسی عادلانه به مراقبت و  درمان مناسب" کنفرانس علمی یک روزه با عنوان " سلامت کلیه برای همه، در همه جا" را روز پنجشنبه هفدهم اسفند ماه، در تالار محسن مرکز آموزشی درمانی الزهرا (س) برگزار نمود.

 • کسب مقام نائب قهرمانی تیم فوتسال دانشگاه در مسابقات فوتسال بانوان دستگاههای اجرایی استان

  تیم فوتسال دانشگاه علوم پزشکی اصفهان موفق گردید در مسابقات فوتسال بانوان دستگاههای اجرایی استان مقام نائب قهرمانی را از آن خود نماید.

  مدیریت تربیت بدنی دانشگاه در این خصوص اعلام نمود: این تیم به سرپرستی خانم یقینی و بازی: مریم دوست محمدی، مرضیه یزدان پرست، فاطمه محمدی، سحر فدوی و سمیرا ثابت راسخ، 16 اسفند ماه، موفق به کسب مقام دوم در این دوره از مسابقات استانی شدند.

 • کسب مقام های انفرادی و تیمی دانشگاه در دومین جشنواره ورزشی دانشجویان دختر بین الملل دانشگاه های علوم پزشکی کشور

  مدیریت تربیت بدنی دانشگاه از کسب مقام های انفرادی و تیمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در دومین جشنواره ورزشی دانشجویان دختر بین الملل دانشگاه های علوم پزشکی کشور که  24  لغایت 30 بهمن ماه 1402 در خزر آباد ساری برگزار گردید خبر داد. 

  در این جشنواره تیم های دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به سرپرستی سمیرا ثابت راسخ موفق گردیدند در رشته طناب زنی (محدثه روحانی) به مربیگری خانم جعفری مقام اول، رشته تیراندازی (ریمشا ملک) به مربیگری آقای قسیسین مقام دوم و رشته فریزبی (ساموئل بلوچ ) به مربیگری خانم قدیری مقام سوم را کسب نمایند.

 • دوازدهمین کمیته رسانه قرارگاه جوانی جمعیت دانشگاه در سال 1402 برگزار شد

  چهارشنبه  16 اسفندماه، دوازدهمین کمیته رسانه قرارگاه جوانی جمعیت دانشگاه با حضور دکتر عقدک مدیر روابط عمومی دانشگاه و رییس کمیته رسانه، کارشناسان مربوطه و جمعی از نمایندگان دانشکده ها، معاونت ها وصدا و سیما اصفهان برگزار شد.

  در این جلسه ضمن پیگیری مصوبات جلسات قبل ، هریک از نمایندگان در خصوص اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت گزارش یکساله(1402)، عملکرد واحد محل خدمت خود را ارائه نمودند.

 • برگزاری مراسم جشن روز درختکاری در دانشگاه

  سه شنبه ۱5 اسفند ماه، به مناسبت گرامیداشت هفته منابع طبیعی و روز درختکاری، مراسمی مقابل تالار شریعتی دانشگاه برگزار شد.