رفتن به محتوای اصلی
x
 • اولین کنفرانس ملی تحول دیجیتال، چالش ها و فرصتها

  اولین کنفرانس ملی تحول دیجیتال، چالش ها و فرصتها با یک ماه تاخیر در روز پنج شنبه 28 بهمن ماه برگزار خواهد شد. علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام، به وب سایت کنفرانس www.confrageb.ac.ir مراجعه نمایند.

  برای مشاهده پوستر کنفرانس اینجا را کلیک نمایید.

   

 • یازدهمین همایش ملی پژوهش های مدیریت و علوم انسانی در ایران

   یازدهمین همايش ملي پژوهش هاي مديريت و علوم انساني در ایران از معتبرترين كنفرانس ها در حوزه مطالعات مديريت و علوم انساني مي باشد.

 • ششمین کنگره بین المللی و شانزدهمین همایش سالانه کلینیکال انکولوژی

  ششمین کنگره بین المللی و شانزدهمین همایش سالانه کلینیکال انکولوژی 27 تا 29 بهمن ماه 1400 توسط انجمن رادیولوژی ایران و همچنین برگزاری کنگره پرستاری در روزهای 27 و 28 بهمن ماه 1400 با مشارکت معاونت پرستاری وزارت متبوع در محل سالن همایش های هتل المپیک تهران برگزار می گردد.

  گفتنی است مهلت ثبت نام تا 15 بهمن ماه 1400 می باشد.

  جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس www.iscocongress.com مراجعه فرمایید.

   

 • وبینار حقوق خانواده با رویکرد تحکیم بنیان خانواده

  به مناسبت میلاد باسعادت حضرت زهرا(س) و بزرگداشت مقام زن و روز مادر، وبینار تخصصی با موضوع "حقوق خانواده با رویکرد تحکیم بنیان خانواده" با همکاری سازمان بسیج حقوقدان های استان، ساعت 10:30 صبح روز شنبه دوم بهمن ماه به صورت ویدئو کنفرانس برگزار می گردد.

  علاقه مندان جهت شرکت در این وبینار می توانند به لینک http:78.39.8.156/ban-esf در نرم افزار adobe connect مراجعه نمایند.

   

 • دومین وبینار آموزشی "سلامت خانواده با ارتباط موثر زوجین"

  دفتر امور بانوان و خانواده استانداری اصفهان اعلام نمود: دومین وبینار آموزشی "سلامت خانواده با ارتباط موثر زوجین" با همکاری اداره کل بهزیستی استان برگزار می گردد.

  همکاران محترم دانشگاهی به همراه خانواده هایشان می توانند برای شرکت در کارگاه مذکور از طریق آدرس : www.skyroom.online/ch/behisf/k.pme اقدام نمایند.

  زمان : دوشنبه 27 دی ماه ساعت 9 صبح

 • اولین کنگره بین الملی تشخیص های آزمایشگاهی

  اولین کنگره بین المللی تشخیص های آزمایشگاهی، برای اولین دوره  به صورت مجازی (غیرحضوری )، با هدف معرفی جدیدترین پژوهش ها‌‌‍‍‍‍، متدها و کیت های آزمایشگاهی، از ۲۶ لغایت ۲۹ بهمن ماه 1400 برگزار خواهد شد.  

  این کنگره، با محوریت های هماتولوژی، پاتوبیولوژی،مولکولی و ژنتیک، بیوشیمی، میکروبیولوژی، ایمونولوژی، قارچ شناسی، هورمون شناسی و ویروس شناسی، و با حضوراساتید برتر علوم آزمایشگاهی جهان، آزمایشگاه ها و شرکت های تولید کننده ی تجهیزات و ملزومات آزمایشگاهی، برگزار می گردد.

 • کنفرانس ملی پیشرفت های فناورانه در فیزیک کاربردی

  دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان در نظر دارد اولین دوره "کنفرانس ملی پیشرفت های فناورانه در فیزیک کاربردی " را در تاریخ 18 و 19 اسفندماه 1400 برگزار نماید.

  این همایش با محوریت فوتونیک/اپتیک و لیزر، نانو فیزیک/نانو فوتونیک، بیو فیزیک/ بیو فوتونیک، سامانه‏ های اپتوالکترومکانیکی، فیزیک مواد آلی و پلیمر، سلول ‏های خورشیدی، فناوری پلاسما، فیزیک شیمی، فناوری های کوانتمی، فناوری هسته ای، فناوری های مایکروویو و سایر زمینه‌های مرتبط با فیزیک کاربردی برگزار می گردد.

 • وبینار سلامت خانواده با ارتباط مؤثر زوجین

  دفتر امور بانوان و خانواده استانداری اصفهان، در راستای تحکیم بنیان خانواده، کاهش طلاق و اختلافات زوجین و بحران های خانوادگی، وبینار آموزشی با عنوان"سلامت خانواده با ارتباط مؤثر زوجین" در قالب دو کارگاه آموزشی بر خط در سطح استان، با همکاری اداره کل بهزیستی، را برگزار می نماید.

  علاقه مندان می توانند برای شرکت در دوره مذکور می توانند، ساعت 11-9 روزهای یکشنبه 19 و دوشنبه 27 دیماه، به آدرس https://www.skyroom.online/ch/behisf/k.pme مراجعه نمایند.

   

 • اولین کنگره ملی رصد اجتماعی پاندمی کووید

  اولین کنگره ملی رصد اجتماعی پاندمی کووید19 یکشنبه 19 دیماه سال جاری به مدت دو روز برگزار می گردد.

  از جمله محورهای این همایش را می توان به ارزیابی سیاست های کنترل پاندمی کووید 19، چالش ها و موانع پذیرش واکسیناسیون، نابرابری ها در پاندمی کووید 19، چالش های سلامت اجتماعی در پاندمی کووید 19، پیامدهای پاندمی کووید 19 در جمعیت های آسیب پذیر، چالش های سلامت روانی و اجتماعی می باشد.

  اعضای هیات علمی و دانشجویان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر، به سامانه جامع مداوم پزشکی کشور به آدرس ircme.ir و یا سامانه کنگره به آدرس soc.uswr.ac.ir مراجعه نمایند.

   

 • چهارمین رویداد ایده بازار فرآورده های بهداشتی، شوینده و سلولزی در دانشگاه امیرکبیر

  چهارمین رویداد فرآورده های بهداشتی، آرایشی، شوینده و سلولزی، شناسایی طرح های فناورانه در حوزه های مواد اولیه، فرمولاسیون و فناوری نانو در سطح کشور، بهمن ماه سال جاری، در دانشگاه صنعتی امیرکبیر  برگزار خواهد شد.

  با توجه به اینکه این فرآورده‌ها جز پرمصرف ترین و تاثیرگذارترین محصولات مرتبط با سلامتی جامعه و از جمله شاخصه های اصلی توسعه کشور در حوزه بهداشت هستند، ایده بازار دانشگاه امیرکبیر، باعث کمک به تجاری سازی و جذب سرمایه برای تیم های منتخب شرکت کننده می شود.