رفتن به محتوای اصلی
x
 • اولین جشنواره ملی ایده های اشتغالزا و کارآفرینی
  اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان، اولین جشنواره ملی ایده های اشتغالزا و کارآفرینی را با محورهای: اشتغال معلولین، اشتغال زنان سرپرست خانوار، اشتغالزایی و کارآفرینی، اشتغال مرتبط با محیط زیست و ... برگزار می نماید.
 • دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران
  دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران، سوم تا دهم بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد.
 • جشنواره فرشته رحمت
  دانشگاه علوم پزشکی زنجان به منظور مستند سازی و ثبت گوشه ای از فعالیت های ارزنده، تلاش و فداکاری های پرستاران در طول شیوع بیماری کرونا، جشنواره فرشته رحمت را برگزار می نماید.
 • فراخوان بیست و نهمین جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی
  فراخوان بیست و نهمین جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی از سوی سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی اعلام شد. دانشجویان مؤلف و مترجم فرصت دارند تا ۲۸ اسفند ۱۴۰۰ آثار خود را به دبیرخانه دائمی جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی ارسال کنند.
 • اطلاعیه اسکان همکاران در پانسیون های پردیس خودگردان ارس
  بر اساس اطلاعیه ای از سوی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، پردیس خودگردان آن دانشگاه تحن عنوان ارس، واقع در منطقه آزاد ارس، پذیرای اسکان همکاراندانشگاهی در مهمانسراهای خود در ایام عید می باشد.
 • آگهی استخدام نیروی خدماتی جهت خوابگاههای دانشجویی
  به اطلاع می رساند شرکت خدماتی ایمان گستر توحید طرف قرارداد معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به منظور جذب و به کارگیری نیروی خدماتی ( 5 نفر آقا / 5 نفر خانم) خوابگاههای دانشجویی قصد دارد از طریق آزمون کتبی و مصاحبه تخصصی و با رعایت کلیه قوانین و مقررات مربوطه، نیروی انسانی تحت پوشش خود را تکمیل نماید.
 • اطلاعیه جذب نیرو جهت بيمارستان كودكان امام حسين (ع)
  به اطلاع می رساند شرکت آرکا سلامت سپاهان در نظر دارد جهت تکمیل کادر درمانی و خدمات خود در رشته ي كارشناس پرستاري با قرارداد 89 روزه از طریق مصاحبه و گزینش طبق شرایط و مقررات جهت بيمارستان كودكان امام حسين (ع) تعداد 2 نفر خانم نيرو جذب نماید.
 • اطلاعیه جذب نیرو در رشته ي كمك پرستاري جهت بيمارستان سيد الشهدا (ع) سميرم
  به اطلاع می رساند شرکت آرکا سلامت سپاهان در نظر دارد جهت تکمیل کادر درمانی و خدمات خود در رشته ي كمك پرستاري با قرارداد 89 روزه از طریق مصاحبه و گزینش طبق شرایط و مقررات جهت بيمارستان سيد الشهدا (ع) سميرم تعداد 2 نفر خانم و 2 نفر آقا، نيرو جذب نماید.
 • فراخوان جذب نیروی پرستار برای مرکز امین
  شرکت یکتا محبوب سلامت در نظر دارد گروه شغلی پرستار را به صورت شرکتی 89 روز جهت خدمت در مرکز آموزشی درمانی امین بکارگیری نماید.
 • فراخوان جذب نیروی خدماتی برای خوابگاه های دانشگاه
  شرکت مروارید سبز کهندژ در نظر دارد جهت تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود بک نفر نیروی خدمه آقا و دو نفر نیروی خدمه خانم را بصورت شرکتی (قراردادی ) برای خدمت در خوابگاه های دانشگاه علوم پزشکی اصفهان پس از آزمون کتبی ، مصاحبه حضوری و انجام معاینات طب کار با تایید هسته گزینش و حراست دانشگاه علوم پزشکی بکارگیری نماید.