رفتن به محتوای اصلی
x
 • حضور ده عضو هیات علمی دانشگاه در لیست دو درصد برتر دانشمندان جهانی در رتبه بندی دانشگاه استنفورد

  بر اساس پژوهشی که توسط دانشمندان دانشگاه استنفورد بر روی داده‌های اسکوپوس انجام شد، فهرست ۱۰۰ هزار دانشمند پر استناد در تمامی رشته‌ها و نیز دانشمندان دو درصد برتر حوزه‌های علمی شناسایی و معرفی شد که در آن نام ۱۰ عضو هیات علمی دانشگاه‌ علوم پزشکی اصفهان مشاهده می‌شود.

 • افتخارآفرینی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در جشنواره جایزه بنیاد البرز

  دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، در جشنواره جایزه بنیاد البرز، موفق به کسب رتبه نخست در بین تمام دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور شد.
  در بررسی رزومه دانشجویان در عرصه فرهنگی، آموزشی، پژوهشی و... ، چهار نفر از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، موفق به کسب رتبه برتر در همایش ملی پنجاه و نهمین سال جایزه بنیاد البرز ( نوبل ایرانی) شدند.
  گفتنی است مرضیه هادیان، دانشجوی دکتری مدیریت خدمات بهداشتی درمانی، مریم مرادنیا و ملیحه موذنی دانشجویان دکتری مهندسی بهداشت محیط و مهسا رضازادگان دانشجوی ارشد علوم تغذیه، توانستند جایزه 35 میلیون تومانی جشنواره جایزه بنیاد البرز را از آن خود کنند.

 • موفقیت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در رتبه بندی رعد

  دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در رتبه بندی رعد و در ابعاد آموزشی، تحقیقات و فناوری و دانشجویی فرهنگی، رتبه سوم را در بین دانشگاه های علوم پزشکی مرکز کلان مناطق آمایشی و دانشگاه های بزرگ تهران کسب نمود.

  دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در میان دانشگاه های علوم پزشکی همطراز، در بعد آموزشی، دانشجویی، پژوهشی و فناوری رتبه سوم را کسب نمود و در سایر ابعاد شامل ماموریت گرایی رتبه اول، دانشگاه حکمت بنیان رتبه پنجم، بین المللی سازی رتبه پنجم، پاسخگویی رتبه پنجم، سرآمدی و مرجعیت رتبه هفتم و دانشگاه نسل آینده و فن آور رتبه دوم را کسب کرد.

 • افتخار آفرینی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در چهاردهمین جشنواره آموزشی شهیدمطهری

  بر اساس نتایج اعلام شده از طرف دبیر خانه چهاردهمین جشنواره آموزشی شهید مطهری، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان موفق به کسب ۲ رتبه برتر کشوری در این جشنواره گردید.
  عناوین فعالیت های برتر به شرح زیر میباشد:
   
   رتیه اول کشوری: طراحی و اجرای آزمون‌های چندگانه استدلال بالینی به ‌صورت الکترونیکی
  صاحبان اصلی: دکتر کیان حشمت قهدریجانی و دکتر اطهر امید نجف آبادی
  همکاران فرایند: مهندس منیره کاجی اصفهانی، دکترسید محمد هاشمی جزی، مهندس قاسم فدایی فرد

 • موفقیت دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در دوازدهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور

  دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، در دوازدهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور موفق به کسب 9 مدال و 13 دیپلم افتخار گردیدند.   
  این المپیاد که در ۶ حیطه مدیریت نظام سلامت، استدلال بالینی، کارآفرینی در بستر دانشگاه های هزاره سوم، تفکر علمی در علوم پایه، آموزش پزشکی و مطالعات میان رشته ای و علوم انسانی سلامت، در دو مرحله به صورت انفرادی و گروهی انجام شد، ۴ مدال نقره،۲ مدال برنز و ۱۳ دیپلم افتخار در مرحله انفرادی و ۳ مدال برنز در مرحله گروهی، برای دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به ارمغان داشته است.

 • برگ زرین دیگر در کارنامه عملکرد دانشگاه / کسب رتبه برگزیده خدمت درجشنواره شهید رجایی

  دانشگاه علوم پزشکی اصفهان موفق گردید از طرف ستاد بیست و سومین جشنواره شهید رجایی استان به عنوان دستگاه پیشتاز در مقابله با بیماری کرونا و حفاظت از سلامت مردم استان اصفهان شناخته و معرفی گردد.

  این موفقیت که حاصل تلاش کلیه واحدهای تابعه دانشگاه اعم از خدمات ارزنده کارشناسان گروه سیستم ها و روشهای تحول اداری، رابطین ارزیابی عملکرد واحدها، مدیران وکارشناسان مدیریت توسعه سازمان و تحول اداری می باشد را به خانواده بزرگ دانشگاه تبریک عرض می نماییم.

 • کسب نمره بالای دانشگاه در ارزیابی عملکرد وزارت بهداشت

  دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در ارزیابی عملکرد صورت گرفته با حضور نمایندگان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، موفق گردید نمره 93/15 را کسب نماید، از اینرو مقام عالی وزارت، طی نامه ای از تلاش های مسئولین دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در راستای حفظ و ارتقای کیفیت اقدامات مدیریتی این دانشگاه تشکر و قدردانی نمود.

 • کسب رتبه دوم کشوری دانشگاه در رتبه بندی راد

  دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در رتبه بندی آموزشی دانشگاه ها (راد ۳)، در بین دانشگاههای علوم پزشکی مرکز کلان مناطق، موفق به کسب رتبه دوم کشوری شد.
  طرح راد ۳ که رسما با بارگذاری مستندات درخواستی، از اسفند ماه سال ۹۸ آغاز شد، با هدف رتبه بندی آموزشی دانشگاه های علوم پزشکی انجام شده است.
  رتبه های ارائه شده بر اساس دانشگاه اخلاق مدار، دانشگاه در تراز بین الملل، دانشگاه پاسخگو به جامعه، دانشگاه رسالت مدار و ماموریت گرا، دانشگاه مرجع و دانشگاه پیشتاز با رهیافت همگرایی علوم است که دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در این ابعاد موفق به کسب رتبه های ۲ الی ۶ شده است.

 • کسب رتبه سرآمد دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در پایش برنامه عملیاتی سال ۱۳۹۸

  دانشگاه علوم پزشکی اصفهان توانست در پایش برنامه عملیاتی سال ۱۳۹۸، رتبه سرآمد را بین دانشگاه های علوم پزشکی کشور کسب نماید و این بار نیز موفقیتی دیگر را در کارنامه خود ثبت نماید.

  با توجه به ثبت میزان پیشرفت فعالیت ها و بارگذاری مستندات مربوطه در سامانه پایش برنامه عملیاتی (HOP) و نتایج ارزیابی انطباق انجام گرفته توسط مسئولین حوزه های تخصصی در ستاد وزارت متبوع، میزان تحقق برنامه های دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در سال ۱۳۹۸، 98/2 درصد بوده و دانشگاه رتبه سرآمد را بین دانشگاه های علوم پزشکی کشور کسب نموده است.

 • تقدیر فرمانده انتظامی استان اصفهان از رییس دانشگاه و کادر درمانی استان

  سرتیپ دوم پاسدار مهدی معصوم بیگی فرمانده انتظامی استان اصفهان طی پیامی، از زحمات و مجاهدت های رییس دانشگاه، کادر درمان و تمامی زحمتکشان عرصه سلامت استان در مقابله با بیماری کرونا تشکر و قدردانی نمود.