رفتن به محتوای اصلی
x
 • درخواست رییس دانشگاه از استاندار: یک هفته تعطیلی کامل و بدون قید و شرط در استان

  رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در نامه ای به استاندار اصفهان خواستار یک هفته تعطیلی کامل و بدون قید و شرط در استان شد.

  دکتر طاهره چنگیز در نامه ای به دکتر عباس رضایی استاندار اصفهان خواستار تعطیلی کامل و بدون قید و شرط موقت، حداقل به مدت یک هفته در شهراصفهان و دیگر شهرستان های بحرانی، با کنترل شدید ورودی و خروجی های شهرهای بحرانی به عنوان یک اقدام کنترلی فوری شد.

  متن نامه به شرح زیر می باشد:

  متن نامه

 • تکذیب مطلب ممنوعیت داروی بی حسی و بی هوشی پس از دریافت واکسن کرونا

  روابط عمومی دانشگاه اعلام نمود: بدنبال انتشار مطالبی در فضای مجازی مبنی بر ممنوعیت بی حسی و بی هوشی پس از دریافت واکسن کرونا، به اطلاع عموم هموطنان می رسانیم واکسیناسیون کرونا هیچ ارتباطی با دریافت بی حسی یا بی هوشی ندارد و اینگونه ادعاها بکلی بی اساس و کذب محض می باشد.
  لازم به ذکر است با توجه به ارزش واکسیناسیون در پیشگیری از این بیماری خطرناک، از تمام هم استانی های عزیز می خواهیم بر اساس گروه‌های سنی اعلام شده در سطح کشور به سامانه salamat.gov.ir مراجعه نموده و برای نوبت گیری واکسن اقدام نمایند.

   

 • معاون درمان دانشگاه: اصفهان فوق بحرانی است/ تا یک ماه در نقطه اوج بیماری می مانیم

  معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، با اشاره به شرایط فوق حاد اصفهان و بستری ۲ هزار و ۵۰۰ بیمار کووید، گفت: تلاش می‌کنیم ظرفیت بیمارستان‌ها را به ۳ هزار تخت برسانیم، اما با روند کنونی تولید بیماری، این ظرفیت ظرف ۴ روز تکمیل می‌شود و از انتهای هفته بیماران کرونا و غیر کرونا پشت در بیمارستان‌ها منتظر بستری می‌مانند.

  دکتر بهروز کلیدری، شنبه نهم مرداد ماه، در نشست خبری، اظهار کرد: موج های قبلی کرونا با اعمال محدودیت ها به سرعت فروکش می‌کرد، اما حتی اگر همین امروز محدودیت ها در اصفهان برقرار شود، نقطه اوج بیماری ۳ تا ۴ هفته پایدار می ماند.

 • درگذشت استاد و پزشک پیشکسوت دکتر مرتضی مقدادی

  با نهایت تأثر و تألم، به اطلاع می رساند، پزشک پیشکسوت، استاد دکتر سید مرتضی مقدادی، متخصص بیماری های پوست، دار فانی را وداع گفته و به رحمت ایزدی پیوست.

  دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، این ضایعه دردناک را به جامعه پزشکی و خانواده محترم ایشان تسلیت عرض نموده، از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم رحمت و غفران الهی و برای سایر بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسألت می نماید.

   

 • افتتاح کانون ارزیابی شایستگی مدیران دانشگاه های قطب 7 در دانشگاه

  کانون ارزیابی شایستگی مدیران دانشگاه های قطب 7 در دانشگاه، سه شنبه 5 مردادماه، طی مراسمی با حضور رییس دانشگاه، معاون توسعه مدیریت و منابع و جمعی از مدیران دانشگاه افتتاح گردید.

  در این مراسم که دکتر محمدرضا ملکی رئیس مرکز توسعه مدیریت و تحول اداری وزارت بهداشت نیز بصورت آنلاین شرکت نمودند، طی سخنانی در خصوص افتتاح این کانون اظهار نمود: ضرورت ایجاد این کانون با توجه به گستره مدیریتی و بیشترین تعداد مدیران وزارت بهداشت و نیز تنوع مهارتهایی که در بیمارستانها، شبکه های بهداشتی درمانی، اورژانس، ستاد و ... دارد، بوجود آمده است.

 • بیانیه دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در خصوص شرایط موج پنجم کرونا

  مردم شریف استان اصفهان، علمای بزرگوار و دلسوز، ولایتمداران راستین و بی ادعا

  سلام خدا بر پیامبر بزرگ اسلام، حضرت محمد (ص)، و خاندان پاک او، زهرای اطهر(س)، امیرالمؤمنین علی(ع) و فرزندان معصوم ایشان، و سلام خدا بر شما مردم خداجوی

 • حال اصفهان خوب نیست/ مرز ۲ هزار بیمار شکسته شد

  مدیر روابط عمومی و سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان شنبه دوم مردادماه با بیان وضعیت بحرانی اصفهان در خصوص بیماری کووید 19، اظهار کرد: وضعیت استان اصلا خوب نیست و شرایط به سرعت در حال عبور از بحران است، با این شیب صعودی بیماری در استان ممکن است از رکوردهای پیک چهارم هم عبور کنیم و با تعداد بیمارانی مواجه شویم که قادر به ارائه خدمات به آنها نیستیم.

 • اعلام نتایج انتخابات هيئت مديره نظام پزشكي در حوزه انتخابيه شهرستان اصفهان

  قابل توجه کلیه داوطلبین ه‍ئیت مدیره هشتمین دوره انتخابات نظام پزشکی شهرستان اصفهان، جهت دریافت لیست نتایج اولیه شمارش آراء اینجا را کلیک نمایید .
  با توجه به اتمام شمارش آراء هشتمین دوره انتخابات سازمان نظام پزشکی حوزه انتخابیه شهرستان اصفهان داوطلبین می توانند در صورت داشتن هرگونه شکایت لازم است ظرف مدت چهل و هشت ساعت بعد از انتشار این پست شکایت مکتوب خود را به دبیرخانه هیئت نظارت واقع در معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی تقدیم نمایند.

   

 • برگزاری اولین جلسه باشگاه اعضای هیات علمی برگزیده در دانشگاه

  سه شنبه 22 تیرماه، اولین جلسه باشگاه اعضای هیات علمی برگزیده دانشگاه بمنظور انتخاب هیات مدیره با حضور رئیس دانشگاه و معاونین آموزشی و تحقیقات و فناوری دانشگاه، روسای دانشکده ها و اعضای برگزیده دانشکده ها، پژوهشکده ها، مراکز تحقیقاتی و گروههای دانشجویی بصورت مجازی و حضوری تشکیل گردید.

 • در نشست خبری: بررسی وضعیت موج پنج کرونا در استان

  چهارشنبه 16 تیرماه، طی نشست خبری که با حضور معاون درمان دانشگاه و جمعی از اصحاب رسانه در سالن جلسات ریاست دانشگاه برگزار شد، شرایط و وضعیت فعلی کرونا در استان مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت.

  دکتر کلیدری در ابتدای سخنان خود با اشاره به شکل گیری موج پنجم کرونا در کشور، افزود: استان اصفهان بدلیل موقعیت و شاهراه عبور و مرور در کشور درگیر این موج شده بطوریکه طی دو سه هفته اخیر، به تدریج شاهد افزایش تعداد بیماران سرپایی و همچنین از هفته گذشته افزایش تعداد بیماران بستری در بیمارستان ها بوده است.