رفتن به محتوای اصلی
x
 • انتصاب سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان خمینی شهر

  بر اساس حکمی از سوی دکتر شاهین شیرانی رییس دانشگاه، دکتر جمشید اویسی به عنوان سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان خمینی شهر منصوب گردید.

  همچنین در این حکم از زحمات دکتر گلزاری در مدت زمان تصدی این مسئولیت قدردانی شد.

  متن حکم به شرح زیر می باشد:

  اویسی

   

 • ابقا مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان برخوار

  براساس ابلاغی از سوی دکتر شیرانی رییس دانشگاه، دکتر حسن کمالی در سمت مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان برخوار ابقا گردید.

  متن این حکم به شرح زیر می باشد:

  کمالی

   

 • ابقا مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان شاهین شهر و میمه

  براساس ابلاغی از سوی دکتر شاهین شیرانی رییس دانشگاه، دکتر علی پارسا در سمت مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان شاهین شهر و میمه ابقا گردید.

  متن این حکم به شرح زیر می باشد:

  پارسا

   

 • معاون بهداشتی دانشگاه: وجود گوگرد در هوا به دلیل مصرف مازوت/کودکان و مبتلایان به آسم تردد نکنند

  معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: هوای اصفهان در شرایط کنونی با مصرف مازوت در نیروگاه آلوده‌تر شده و یکی از مشخصات مازوت وجود درصد بالای گوگرد در آن است و آلاینده‌های مختلف و دی‌اکسیدهای گوگرد و ذرات معلق، خطرات جدی برای سلامت شهروندان به دنبال دارد.

  دکتر محمدمهدی امین در خصوص خطرات آلودگی هوای اصفهان و بروز بیماری‌ها، اظهار کرد: هوای اصفهان در شرایط کنونی با مصرف مازوت در نیروگاه آلوده‌تر شده و یکی از مشخصات مازوت وجود درصد بالای گوگرد در آن است و آلاینده‌های مختلف و دی‌اکسیدهای گوگرد و ذرات معلق خطرات جدی برای سلامتی شهروندان به دنبال دارد.

 • تقدیر رییس دانشگاه از بانوان بمناسبت گرامیداشت روز زن

  یکشنبه 3 بهمن ماه، همزمان با میلاد باسعادت حضرت فاطمه (س) و روز گرامیداشت مقام مادر و زن، دکتر شیرانی رییس دانشگاه با حضور در واحدهای مختلف دانشگاه و با اهدای شاخه گل و هدایایی، از بانوان دانشگاه تقدیر و این روز را به آنان تبریک گفت.

  همچنین به همین مناسبت مراسم جشن باشکوهی با حضور رییس دانشگاه، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و جمعی از بانوان دانشگاه در تالار دکتر شریعتی برگزار گردید و در این مراسم به قید قرعه هدایا و کمک هزینه سفر به مشهد مقدس به شرکت کنندگان اهدا شد.

 • موارد سرپایی ابتلا به سرماخوردگی و کرونا در اصفهان رو به افزایش است

  سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: تعداد بیماران سرپایی دارای علائم کرونا و سرماخوردگی در این استان رو به افزایش و اُمیکرون سویه غالب همه‌گیری کووید-۱۹ است.

  دکتر پژمان عقدک روز شنبه 2 بهمن ماه طی گفتگویی افزود: در  کشور نیز در یک هفته اخیر تعداد موارد قطعی و مثبت ابتلا به کرونا از یکهزار و ۵۰۰ به بیش از پنج هزار نفر رسیده هرچند در استان اصفهان با فراز و فرودهایی همراه است اما در مجموع، تعداد موارد سرپایی افزایش یافته است.

 • آغاز واکسیناسیون گروه سنی 5 تا 11 سال در سراسر کشور به صورت پلکانی و با رضایت والدین

  سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت پیرو مصوبات ستاد ملی کرونا گفت: واکسیناسیون گروه سنی 5 تا 11 سال در سراسر کشور به صورت پلکانی و با رضایت والدین اغاز می شود.

   مهندس محمد هاشمی درخصوص مصوبات پیشنهادی جهت تصویب در ستاد ملی کرونا به ریاست رییس جمهور، مورخ دوم بهمن 1400، عنوان کرد: بر این اساس، با توجه به لزوم آمادگی کامل مراکز درمانی مقابله با کرونا؛ اجرای ماده 27 قانون جمعیت مبنی بر به کارگیری خانم های پزشک دارای فرزند در محل سکونت به مدت 6 ماه به تعویق می افتد و مطابق روال قبلی وزارت بهداشت خدمت می کنند. 

 • پیام تبریک رییس دانشگاه بمناسبت خجسته میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر

  دکتر شیرانی رئیس دانشگاه در پیامی ضمن عرض تبریک به مناسبت فرارسیدن خجسته میلاد با سعادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س)و بزرگداشت مقام زن و روز مادر، خطاب به جامعه پرتلاش و بزرگ دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اینگونه بیان داشت:

   

  بِسٌمِ الله الرَّحٌمنِ الرَّحٌیم

  اِنّا اَعٌطَیٌناکَ الٌکَوٌثَر فَصَلِّ الِرَّبِکَ وَانٌحَر اِنَّ شانَئَکَ هُوَ الاَبتَرٌ

 • بیانیه مهم و پایانی اجلاس روسای دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی سراسر کشور

  اولین اجلاس حضوری روسای دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی سراسر کشور در دولت سیزدهم که به میزبانی مشهد مقدس برگزار شد، با صدور بیانیه ای به کار خود پایان داد.

 • برگزاری جلسه مدیریت بازرسی دانشگاه ویژه رابطین بازرسی

  جلسه مدیریت بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات دانشگاه با حضور رابطین بازرسی در واحدهای تابعه در روز چهارشنبه 29 دیماه، با حضور مدیر بازرسی، کارشناسان بازرسی و پاسخگویی و رابطین بازرسی در معاونت های مختلف، مراکز آموزشی، درمانی و بیمارستانها و شبکه های بهداشت و درمان در تالار رویش دانشگاه به صورت حضوری و ویدئو کنفرانس برگزار گردید.