رفتن به محتوای اصلی
x
 • فراخوان جذب نیرو برای مرکز آیت ا... کاشانی
  شرکت ثریا سازان سپاهان در نظر دارد جهت تکمیل کادر پرسنلی خود در رشته های شغلی زیر، برای مرکزآموزشی درمانی آیت اله کاشانی، از طریق آزمون و مصاحبه تخصصی و به صورت شرکتی نیرو بکارگیری نماید،
 • فراخوان جذب نیرو برای معاونت غذا و دارو
  شرکت یکتا محبوب سلامت در نظر دارد به منظور تکمیل پرسنل خود گروه شغلی کارشناس مهندسی تجهیزات پزشکی(زن/مرد) را به صورت شرکتی جهت خدمت در معاونت غذا و دارو به کارگیری نماید.
 • آغاز خدمت رسانی مجموعه شماره پنج رفاهی دانشگاه (چادگان)
  به اطلاع می رساند، به همت مدیریت امور رفاهی دانشگاه و با حمایت های بی دریغ رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، مجموعه رفاهی تفریحی ویلاهای چادگان، پس از بازسازی و تعمیرات اساسی، آماده ارائه خدمات به همکاران دانشگاهی و خانواده های آنان می باشد.
 • آگهی فراخوان جذب نیروی خدماتی برای خوابگاه های معاونت آموزشی
  شرکت مروارید سبز کهندژ در نظر دارد جهت تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود تعداد 2 نفر نیروی خدمه آقا بصورت شرکتی (قراردادی ) برای خدمت در خوابگاه های معاونت آموزشی پس از آزمون کتبی، مصاحبه حضوری با تایید هسته گزینش و واحد حراست دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بکارگیری نماید .
 • مسابقات کشوری کارکنان دولت ویژه بانوان
  با توجه به برگزاری مسابقات کشوری کارکنان دولت ویژه بانوان در خرداد ماه 1401 به اطلاع آن دسته از بانوان پرسنل علاقمند به ورزش های والیبال و تنیس روی میز می رساند مدیریت تربیت بدنی دانشگاه در نظر دارد جهت تکمیل تیم های مورد نظر برای شرکت در مسابقات کشوری از بازیکنان حرفه ای دارای مقام قهرمانی ثبت نام به عمل آورد.
 • دوره بینش مطهر با رویکرد امر به معروف و نهی از منکر
  بر اساس اعلام معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، ستاد امر به معروف و نهی از منکر، در راستای ایجاد نظام فکری و با نگاه کاربردی فریضتین الهی در زندگی امروزی اقدام به برگزاری دوره بینش مطهر با رویکرد امر به معروف و نهی از منکر می نماید.
 • برگزاری چهل ونهمین دوره آزمون پذیرش دستیاری
  پنج شنبه 22 اردیبهشت ماه، چهل ونهمین دوره آزمون پذیرش دستیاری همزمان با سراسر کشور در دانشگاه برگزار خواهد شد.
 • آگهی جذب نیرو برای شبکه بهداشت و درمان شهرضا
  شرکت کوثر پرستار سپاهان در نظر دارد جهت تکمیل کادر پرسنلی خود در رشته شغلی مورد نظر، برای مراکز تحت پوشش شبکه بهداشت و درمان شهرضا، از طریق آزمون و مصاحبه و به صورت شرکتی، نیرو جذب نماید.
 • آگهی جذب نیرو برای شبکه بهداشت و درمان سمیرم
  شرکت کوثر پرستار سپاهان در نظر دارد جهت تکمیل کادر پرسنلی خود در رشته شغلی مورد نظر، برای مراکز تحت پوشش شبکه بهداشت و درمان سمیرم، از طریق آزمون و مصاحبه و به صورت شرکتی، نیرو جذب نماید.
 • آگهی جذب نیرو برای مرکز امام موسی کاظم(ع)
  شرکت ثریا سازان در نظر دارد جهت تکمیل کادر پرسنلی خود در رشته شغلی مورد نظر، برای مرکز آموزشی درمانی امام موسی کاظم(ع)، از طریق آزمون و مصاحبه تخصصی و به صورت شرکتی، نیرو جذب نماید.