رفتن به محتوای اصلی
x
 • تجدید میثاق با دو شهید دفاع مقدس در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

  همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس و شروع سال تحصیلی، در یک اقدام مشترک بین دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و دانشگاه اصفهان، طی مراسمی با دو شهید گمنام دفاع مقدس تجدید میثاق گردید . 

 • پیام رئیس دانشگاه به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

  دکتر شاهین شیرانی، رییس دانشگاه طی پیامی آغاز سال تحصیلی جدید و همزمانی آن با هفته دفاع مقدس را به تمامی دانشگاهیان علوم پزشکی اصفهان و همچنین ملت سرافراز ایران تبریک گفت.

  متن پیام به این شرح است:

  بسمه تعالی


  شروع سال تحصیلی جدید و همزمانی آن با هفته دفاع مقدس یادآور خاطرات جانفشانی وایثارگری ملت غیور و سربلند ایران اسلامی است که  در زمان جنگ تحمیلی، در دفاع از کیان اسلام و میهن عزیزمان از جان و مال خود گذشتند.

 • دانشجويان بین المللی به خاطر جمهوری اسلامی، ایران را محل تحصیل انتخاب کردند

  رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: دانشجویان بین المللی بخاطر جمهوری اسلامی و ایده‌هایی که در ذهنشان هست ایران را بعنوان محل تحصیل خود انتخاب کردند.

  دکتر شاهین شیرانی در مراسم افتتاح همایش بین‌المللی سازی آموزش عالی علوم پزشکی طی سخنانی گفت: دانشجویان بین المللی سفیران علمی و فرهنگی جمهوری اسلامی هستند و این مسئله وظیفه ما را سنگین‌تر کرده است.

 • پذیرش ۴هزار دانشجو در آزمون دستیار تخصصی/ پذیرش دستیار بومی در شهرهای مختلف

  معاون آموزشی و دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی وزارت بهداشت در همایش بین المللی سازی آموزش عالی علوم پزشکی که از امروز سه شنبه 29 شهریورماه، به مدت دو روز، در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در حال برگزاری می باشد، گفت: امسال ظرفیت پذیرش  ۴هزار و۳۰۰ دانشجو در آزمون دستیار تخصصی داشتیم که برای نخستین بار ۴هزار نفر پذیرش شدند.

 • معاون آموزشی وزارت بهداشت: تحصیل 6 هزار دانشجوی خارجی در رشته های پزشکی

  دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، از امروز سه شنبه 29 شهریورماه، به مدت دو روز، میزبان همایش بین المللی سازی آموزش عالی علوم پزشکی ویژه دانشگاه های قطب 7 کشور شامل دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، شهرکرد، یزد و کاشان در تالار شهید بهشتی دانشگاه می باشد.

 • بازدید رییس دانشگاه از بیمارستان خیریه حضرت امام خمینی (ره) نیک آباد جرقویه

   شنبه 26 شهریور ماه ، دکتر شیرانی رئیس دانشگاه به همراه مدیر درمان با حضور در بیمارستان خیریه حضرت امام خمینی (ره) نیک آباد جرقویه ، از بخش های مختلف آن بیمارستان بازدید نمود.

  در این بازدید، مسئولین بر لزوم کمک و حمایت همه جانبه مجموعه دانشگاه علوم پزشکی از بیمارستان مذکور به عنوان تنها مرکز درمانی در این منطقه محروم تاکید نمودند .

 • افتخارات دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در چهاردهمین المپیاد علمی دانشجویان دانشگاههای علوم پزشکی کشور

  آزمون مرحله دوم  چهاردهمین المپیاد دانشجویان علوم پزشکی کشور از تاریخ ۱۹ شهریور تا ۲۴ شهریور در دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار گردید  که دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان توانستند در این دوره با کسب مدال های طلا، نقره، برنز و دیپلم های افتخار، بار دیگر خوش بدرخشند.

 • بازگشت 220 نفر از دانشگاهیان زائر سرزمین عتبات و عالیات

  بیش از دویست نفر از دانشگاهیان علوم پزشکی اصفهان پس از تشرف به عتبات عالیات در اربعین حسینی و زیارت نجف اشرف و کربلای معلی، 20 شهریور به کشور بازگشتند.

  با اعلام شرایط زیارت اربعین توسط وزارت بهداشت و درمان کشور و همچنین پیشنهادات معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، ستاد اربعین بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در چند کارگروه فرهنگی ، درمانی ، رسانه ، اجرایی و... تشکیل و تقسیم وظایف شد.

 • پیشگامی اصفهان در جوان ماندن ایران

  مقام معظم رهبری می فرمایند: " تلاش برای افزایش نسل، جوان شدن نیروی انسانی کشور و حمایت از خانواده، یکی از ضروری‌ترین فرائض مسئولان و آحاد مردم است. این فریضه درباره‌ی افراد و مراکز اثرگذار و فرهنگ‌ساز، تأکید بیشتر می‌یابد. این یک سیاست حیاتی برای آینده‌ی بلندمدت کشور عزیز ما است. کاوشهای صادقانه‌ی علمی نشان داده است که این سیاست را می توان با پرهیز از همه‌ی آسیب های محتمل یا موهوم پیش برد و آینده‌ی کشور را از آن بهره‌مند ساخت."

 • افزوده شدن ده دستگاه آمبولانس به ناوگان آمبولانس استان

  دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در راستای تامین عدالت در نظام سلامت و به منظور تجهیز و بروز رسانی ناوگان آمبولانس های استان اصفهان، ده دستگاه آمبولانس جدید را به  بیمارستان های استان اضافه نمود.

  شایان ذکر است این آمبولانس ها با هزینه ای معادل 11 میلیارد تومان از محل اعتبارات دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خریداری گردیده است.