رفتن به محتوای اصلی
x
 • کنفرانس های تحقیقات میان رشته ای بصورت آنلاین

  به اطلاع می رساند دبیرخانه بین المللی کنفرانس ها با همکاری مشترک دانشگاه ها، انجمن های علمی و مجامع داخلی و خارجی مبادرت به برگزاری کنفرانس های تحقیقات میان رشته ای به شرح جدول زیر و به صورت ویدئو کنفرانس آنلاین  می نماید.

  کنفرانس های بین المللی

  آخرین مهلت ثبت نام و ارسال مقاله: 20 خرداد 1401

 • اولین فراخوان ثبت نام و پذیرش دوره فلوشیپ پودمانی انفورماتیک بالینی ویژه پزشکان متخصص

  دانشگاه علوم پزشکی کرمان با حمایت مرکز ملی تحقیقات راهبردی در اموزش علوم پزشکی، اقدام به برگزاری ثبت نام دوره فلوشیپ پودمانی انفورماتیک بالینی، ویژه پزشکان متخصص کشور، در دو مرحله دانش پذیری به مدت پنج روز و  دوره اصلی به مدت حدود 3 تا 4 ماه در نیمه اول سال 1401 نموده است.

  شایان ذکر است گروه هدف پزشکان متخصص شاغل در دانشگاه های علوم پزشکی کل کشور می باشد.

  شروع دروه پودمانی: 1 خرداد ماه 1401

  تاریخ ثبت نام: 27 فروردین ماه لغایت 21 اردیبهشت ماه 1401

 • اولین رویداد ملی فعالین شبکه های اجتماعی یا بلاگری سلامت

  وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی ایران و با هدف آموزش و ارائه محتوای صحیح و علمی در فضای مجازی، اولین رویداد ملی فعالین شبکه های اجتماعی با عنوان بلاگری سلامت را برگزار می نماید.

 • سی و دومین دوره فلوشیپ یادگیری الکترونیکی

  دانشگاه علوم پزشکی شیراز، سی و دومین دوره فلوشیپ یادگیری الکترونیکی را، از 7 لغایت 17 خردادماه 1401، به صورت آنلاین برگزار می نماید.

  اعضای هیات علمی می توانند برای ثبت نام از طریق سایت دانشکده مجازی به آدرس http://vu.sums.ac.ir  اقدام نمایند.

  لازم به ذکر است مهلت ثبت نام 30 اردیبهشت ماه می باشد.   

 • چهارمین کنفرانس بین المللی مديريت، گردشگری و تکنولوژی (ICMT2022)

  چهارمین کنفرانس بین المللی مديريت، گردشگری و تکنولوژی (ICMT2022) نخستين و معتبرترين كنفرانس در حوزه مطالعات مديريت و توریسم توسط موسسه پژوهشی مدیریت مدبر و دبیرخانه بین المللی کنفرانس ها، در روز جمعه 30 اردیبهشت ماه به  صورت ویدئو کنفرانس، برگزار خواهد شد.

  اين كنفرانس در نظر دارد نتایج تحقیقات در زمینه های نظری، تجربی و کاربردی علوم مديريتي، گردشگری، هتلداری و تکنولوژی در اين سه عرصه بسيار مهم را منتشر كند.

 • نشست تخصصی "پویش ملی خانه تکانی با رویکرد مدیریت مصرف آب"

  شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان، اقدام به برگزاری نشست تخصصی "پویش ملی خانه تکانی با رویکرد مدیریت مصرف آب" بصورت ویدئو کنفرانس می نماید.

  زمان: یکشنبه 22 اسفندماه از ساعت 10 الی 11

  شایان ذکر است بانوان شاغل در دانشگاه می توانند از طریق لینک http://78.39.8.156/ban-esf نرم افزار adobe connect در نشست مذکور حضور بهم رسانند.

 • دومین کنفرانس ملی مدیریت، روان شناسی و علوم رفتاری

  مؤسسه پژوهشی مدیریت مدبر با همکاری مشترک دانشگاهها، انجمن های علمی و مجامع داخلی و خارجی، مبادرت به برگزاری «دومین کنفرانس ملی مدیریت، روان شناسی و علوم رفتاری» در تاریخ 30 فروردین 1401 به صورت ویدئو کنفرانس می نماید.

  اين كنفرانس در نظر دارد نتایج تحقیقات در زمینه های نظری، تجربی و کاربردی علوم مديريتي، روان شناسی، علوم رفتاری و مطالعات بين رشته اي در اين سه عرصه مهم را منتشر كند.

 • کنفرانس ملی پیشرفت های فناوری در فیزیک کاربردی

  دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته در نظر دارد وبینارهای علمی زیر را در قالب سخنرانی های کلیدی، کنفرانس ملی پیشرفت های فناوری در فیزیک کاربردی در تاریخ چهارشنبه 18 اسفندماه جاری برگزار نماید.

  گفتنی است شرکت برای عموم آزاد می باشد.

  عناوین وبینارها به شرح زیر می باشد:
  - سخنرانی با موضوع «معرفی ستاد توسعه فناوری های فوتونیک، لیزر، مواد پیشرفته و ساخت معاونت علمی و فناوری های ریاست جمهوری» توسط دکتر حمید لطیفی استاد دانشگاه شهید بهشتی و دبیر ستاد توسعه فناوری های فوتونیک، لیزر، مواد پیشرفته و ساخت(چهارشنبه 18 اسفند ساعت 9:30)

 • کنفرانس مجازی مراقبت بهتر از بیمار در بیماری های کلیه

  مرکز تحقیقات بیماری های کلیوی، به مناسبت روز جهانی کلیه 2022، اقدام به برگزاری کنفرانس علمی یک روزه به صورت مجازی، با عنوان مراقبت بهتر از بیمار در بیماری های کلیه نموده است.

   این کنفرانس ساعت 8:10 الی 11:10 روز سه شنبه 17 اسفند 1400 برگزار خواهد شد.

  علاقه مندان جهت شرکت در این کنفرانس می توانند از طریق لینک زیر اقدام نمایند:

  http://eclass.mui.ac.ir/b/int-3uc-6ja

   

 • اولین وبینار "سلامت، سواد و آموزش" در کشورهای فارسی زبان

  وبینار "سلامت، سواد و آموزش در کشورهای فارسی زبان" ، با موضوع تخصصی "سلامت روان در مدارس"، پنج شنبه پنجم اسفندماه 1400، به صورت مجازی، ساعت 13-11 به وقت تهران برگزار می گردد.

  این وبینار به دنبال اولین وبینار بین المللی "سلامت، سواد و آموزش در کشورهای فارسی زبان" که سال گذشته به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و با همکاری یونسکو بود برای دومین باربرگزار می گردد.

  لینک شرکت در وبینار