رفتن به محتوای اصلی
x

بیانیه بسیج کارکنان دانشگاه (حمایت قاطع از اقدام دلاورمردان نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی)

بسم الله قاصم الجبارین

"کذلک نجزی القوم المجرمین"

بلی ما بدین گونه قوم بدکار را مجازات می‌کنیم - سوره احقاف / آیه ۲۵ 

بیانیه بسیج کارکنان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان  در حمایت از حملات دلاور مردان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به سرزمین‌های اشغالی 

شکست هیمنه رژیم اشغالگر قدس با پاسخ محکم، به موقع و کوبنده فرزندان عاشورایی ایران عزیز در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به محضر امام عصر (عج)، رهبر معظم انقلاب و ملت شریف، مقاوم و بابصیرت ایران تبریک عرض می نماییم. 

عملیات غرورآفرین «وعده صادق»، به مدد الهی نقطه عطفی در تاریخ و شروع حرکتی عظیم در محو غده سرطانی، رژیم اشغالگر صهیونیستی، در منطقه غرب آسیا و باعث مسرت و شادی همه مردم آزاده جهان به ویژه مسلمانان شد. 

ما دانشگاهیان کشور، همراه با ملّت شریف و شهیدپرور ایران اسلامی، ضمن قدردانی از وعده صادق ولی امر مسلمین حضرت آیت الله خامنه‌ای (مدظله العالی)و پاسداران جان برکف این مرز و بوم، به منظور پاسخ به جنایات متعدد رژیم خبیث و کودک‌کش صهیونیستی، از جمله حمله به بخش کنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران در دمشق و شهادت فرماندهان و مستشاران نظامی و همچنین دانشمندان هسته‌ای ایران، حمایت خود را از نیروهای مسلح ایران اعلام می‌داریم. امید است در آینده‌ای نزدیک شاهد نابودی رژیم صهیونیستی و آزادی قدس شریف باشیم. 

بسیج کارکنان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ضمن حمایت قاطع از این اقدام دلاورمردان نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به تمامی جهان‌خواران و ایادی آنان یادآوری می‌کند که مردمان این مرز و بوم تا آخرین قطره خون پای اهداف بلند انقلاب اسلامی ایستاده‌اند و دست همه دشمنان را از دین و آیین و خاک مقدس مقاومت کوتاه خواهند کرد. 

 

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ، وَ حَصِّنْ ثُغُورَ الْمُسْلِمِینَ بِعِزَّتِک، وَ أَیِّدْ حُمَاتَهَا بِقُوَّتِک، وَ أَسْبِغْ عَطَایاهُمْ مِنْ جِدَتِک...

(دعای ۲۷ صحیفه سجادیه)