رفتن به محتوای اصلی
x

در ایام الله دهه فجر : نصب و راه اندازی یکدستگاه سونوگرافی در بیمارستان سردارشهید قاسم سلیمانی

همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر و باتوجه به نیاز ضروری بیمارستان سردارشهید قاسم سلیمانی شهرستان ورزنه، یک دستگاه سونوگرافی در کلینیک تخصصی بیمارستان نصب و راه اندازی گردید.

دکتر فاضلی رییس بیمارستان سردارشهید قاسم سلیمانی اعتبار هزینه شده برای خرید این دستگاه را بیش از 20 میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: دستگاه سونوگرافی جدید با پیگیری های مسئولین دانشگاه خریداری گردید و از نظر کیفیت و قابلیت های سخت افزاری و نرم افزاری، یکی از دستگاه های به روز و برتر سونوگرافی می باشد.

وی خاطر نشان کرد: با راه اندازی این دستگاه در کلینیک و حضور متخصصین رادیولوژیست و زنان، دیگر نیازی به مراجعه مادران باردار به شهرستان های اطراف برای انجام سونوگرافی نیست و شهروندان عزیز شهرستان ورزنه به راحتی، با کمترین زمان ممکن و تعرفه دولتی می توانند از خدمات این دستگاه استفاده نمایند.

شایان ذکر است با استفاده از این دستگاه انواع سونوگرافی های داپلر رنگی(شریان)، بارداری و زنان، شکم و دستگاه گوارش، کلیه، مثانه، کبد، لگن، تیروئید، سونوگرافی واژینال، سونوگرافی کودکان و سونوگرافی سایر اعضاء بدن، با کیفیت، سرعت و دقت بهتری انجام خواهد شد.