رفتن به محتوای اصلی
x

بازدید وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از بیمارستان فاطمیه (س)خوانسار

سه شنبه 3 بهمن ماه، آقای دکتر عین الهی وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی ضمن حضور در شهرستان خوانسار از بخش های مختلف و نحوه خدمت رسانی بیمارستان فاطمیه خوانسار و همچنین محل احداث بیمارستان جدید این شهرستان با مشارکت خیرین سلامت بازدید کرد.

 ایشان بیمارستان موجود و قدیمی خوانسار را فاقد فضای کافی و فرسوده دانست و بیان فرمودند: با تلاش نماینده مردم شریف این شهرستان در مجلس شورای اسلامی و مسئولان دانشگاه و دیگر مسئولین شهرستان، یک بیمارستان جدید در فضایی مناسب و امکانات گسترده با مشارکت خیرین نیک اندیش سلامت ساخته می شود که تامین زمین آن در مراحل پایانی است که امیدواریم تا سال آینده، شاهد پیشرفت مناسب این پروژه باشیم تا نیازهای مردم این منطقه برطرف شود.

 وزیر بهداشت ضمن تقدیر از مردم خوانسار و گلپایگان به دلیل مشارکت بسیار بالا در پویش ملی سلامت، از این دو شهرستان به عنوان دو شهرستان مجری سلامت خانواده یاد کرد و گفت: در برنامه ملی سلامت خانواده، نظام ارجاع نیز مستقر می شود تا در صورت استفاده افراد از این سیستم، خدمات بستری با پوشش حمایتی ۹۵ درصدی ارائه شود.

 دکتر عین اللهی خاطرنشان کرد: دو شهرستان گلپایگان و خوانسار در اجرای برنامه ملی سلامت خانواده برای کل استان اصفهان می توانند الگو باشند و امیدواریم تا پایان دولت کل این استان و کشور، تحت پوشش برنامه ملی سلامت خانواده قرار گیرد.