رفتن به محتوای اصلی
x

اولین رویداد ملی فعالین شبکه های اجتماعی یا بلاگری سلامت

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی ایران و با هدف آموزش و ارائه محتوای صحیح و علمی در فضای مجازی، اولین رویداد ملی فعالین شبکه های اجتماعی با عنوان بلاگری سلامت را برگزار می نماید.

رویداد ملی بلاگری سلامت با هدف آموزش و ارائه محتوای صحیح با موضوع سلامت در دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می شود. فعالان شبکه های اجتماعی در حوزه سلامت می توانند آثار خود را شامل محتوای صوتی و پادکست، کلیپ و موشن گرافی، استندآپ کمدی، نمایشنامه و فیلم نامه، متن و داستان کوتاه، توییت و همچنین پوستر و طرح های گرافیکی تا هجدهم اردیبهشت ۱۴۰۱ به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

 داوری آثار تا بیست و پنجم اردیبهشت به پایان می رسد؛ نتایج داوری اولیه و اعلام افراد مجاز به حضور در مراسم اختتامیه، بیست و هفتم اردیبهشت اعلام خواهد شد و اختتامیه جشنواره شنبه سی و یکم اردیبهشت ۱۴۰۱ برگزار می شود.

 برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از نحوه امتیازدهی و جوایز اولین رویداد ملی بلاگری سلامت ایران به سامانه اینترنتی http://iumstv.org/ مراجعه کنید.

 بلاگرهای حاضر در این رویداد می توانند با سایر شرکت کنندگان و نیز متخصصان هرحوزه به تبادل نظر و گفت و گو بپردازند و امکان همکاری های کاری گسترده در زمینه تولید و انتشار محتوا سلامت را با استودیو سلامت ایران کسب کنند.

 استودیو سلامت از بهمن ۱۴۰۰ تحت نظر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران با هدف تولید محتوای رسانه ای در حوزه سلامت تشکیل و محتواهای معتبر سلامت با کمک پزشکان و متخصصان حیطه های مختلف پزشکی تولید و در بستر های آپارت، یوتیوب و اینستاگرام منتشر شده است.

گفتنی است علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر  با شماره 86705007(دبیرخانه) و همراه 09217745220 (آقای سپهرنابخش) تماس حاصل نمایند.