رفتن به محتوای اصلی
x

یک خبر خوب: پژوهش، طراحی و تولید قطعات پروتزی و ایمپلنت دندانپزشکی در پارک علم و فناوری سلامت دانشگاه

شرکت نوآوران تحقیق بهداشت ایرانیان (نتبا) به مدیریت دکتر منصور ریسمانچیان، عضو هیات علمی دانشکده دندانپزشکی، فعالیت خود را از سال 1396 در پارک علم و فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان آغاز نموده و با هدف ارتقاء کیفیت بخش خدمات کشور، افزایش تولیدات داخلی، افزایش توان صدور محصولات داخلی به بازارهای خارجی و مشارکت در توسعه پایدار در زمینه پژوهش، طراحی و تولید قطعات پروتزی و ایمپلنت دندانپزشکی فعالیت می نماید.

این شرکت موفق به اخذ تاییدیه دانش بنیانی از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در سال 1396 و پروانه فنی و مهندسی از وزارت صنعت، معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران در سال 1398 شده است.

شرکت دانش بنیان نوآوران تحقیق بهداشت ایرانیان از سال ۱۳۹6در پارک علم و فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مستقر می باشد. این شرکت در حوزه تولید انواع قطعات ایمپلنت و پروتز دندانی شامل: فیکسچر (fixture)، اباتمنت(abutment)، ایمپرشن کوپینگ(Impression coupling)، آنالوگ (analogue) ، بال اتچمنت(Attachment wings) و ... فعالیت می کند و ضمن اخذ موافقت اصولی از اداره کل تجهیزات پزشکی کشور، در حال پیاده سازی ISO13485:2016 جهت کسب پروانه ساخت می باشد. تاکنون بالغ بر پنجاه میلیارد ریال در این شرکت سرمایه گذاری انجام شده است.

طراحی قطعات به صورتی است که با اکثر برند های خارجی قابل رقابت بوده و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه می باشد. در حال حاضر این شرکت زمینه اشتغال زایی را برای بیش از شش نفر از متخصصین رشته های مهندسی و دندانپزشکی فراهم کرده است و در آینده این تعداد تا بیست نفر قابلیت افزایش خواهد داشت.

راه های ارتباطی شرکت :

آدرس: اصفهان، کیلومتر 5 جاده شیراز (منطقه مرغ)، خیابان ولیعصر (خلیج فارس 36)، پارک علم و فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

 شماره تماس مدیر عامل: 09131150914

پست الکترونیکی:              netbaco@gmail.com

آدرس سایت:      www. netbaco.Com  ،  https://hitp.mui.ac.ir/biranian