رفتن به محتوای اصلی
x

در راستای پویش ملی سخاوت : افتتاح دو پروژه عمرانی دانشجویی در دانشگاه

دوشنبه 6 دی ماه، در راستای پویش ملی سخاوت (اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت) و افتتاح پروژه‌های عمرانی دانشجویی، به صورت ویدئو کنفرانسی در سطح کشور، دو پروژه مربوط به معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان نیز با حضور سرپرست دانشگاه و معاون دانشجویی فرهنگی، افتتاح شد.

در این پویش ۱۸۰۰ تخت خوابگاهی و اماکن دانشجویی در دانشگاه‌های علوم پزشکی اهواز، شاهرود، بندرعباس، یزد، ایلام، اصفهان، بوشهر و کردستان با دستور وزیر بهداشت و به صورت ویدئو کنفرانسی مورد افتتاح قرار گرفت.

 در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، پروژه سالن ورزشی شهدای مدافع سلامت با متراژی بیش از 2000 مترمربع و اعتبار و هزینه ای بالغ بر 100 میلیارد ریال احداث گردیده که شامل سالن های فوتسال، والیبال، بدمینتون، بسکتبال، بدنسازی، کشتی و ورزش های رزمی می باشد.

همچنین پروژه صنعتی سازی سلف مرکزی دانشگاه با مساحت 730 مترمربع و هزینه ای بالغ بر 6 میلیارد و 487 میلیون و 50 هزار تومان تجهیز و مورد بهره برداری قرار گرفت.

شایان ذکر است مساحت مجموعه سالن های غذا خوری 2200 مترمربع با ظرفیت پخت 3000 پرس می باشد که این پروژه از تاریخ 29 تیرماه سال جاری آغاز و در 29 آذرماه، با 2 میلیارد تومان هزینه خریداری تجهیزات موجود و 2 میلیارد تومان هزینه خریداری تجهیزات تکمیلی، به اتمام رسید.