رفتن به محتوای اصلی
x

ارائه 11 خدمت درمانی دندانپزشکی با تعرفه دولتی در دانشکده دندانپزشکی

رئیس دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از ارائه خدمات درمانی دندانپزشکی با تعرفه دولتی در این دانشکده خبر داد و افزود: با توجه به گران بودن قیمت خدمات دندانپزشکی در بخش‌های خصوصی، این دانشکده زمینه ارائه این خدمات را با قیمت دولتی برای اقشار مختلف جامعه به ویژه گروههای کم درآمد فراهم کرده است.

دکتر رضوی در این خصوص اظهار کرد: پذیرش بیمار و ارائه 11 خدمت درمانی با تعرفه دولتی در بخش های مختلف دانشکده دندانپزشکی از تاریخ 7 تا12 بهمن ماه زیر نظر اساتید علمی فراهم شده  و بیماران برای دریافت نوبت باید از طریق شماره تلفن 33033950 و یا سایت nobat.mui.ac.ir اقدام نمایند.

وی با اشاره به بخش های مختلف دانشکده دندانپزشکی گفت: بخش های تشخیص بیماری های دهان و دندان، رادیولوژی، پروتز، کودکان، جراحی(کشیدن دندان)، ارتودنسی، ترمیمی(درمان ریشه) و لثه(جرم گیری و جراحی لثه) و بیماریهای دهان (پاتولوژی) و آسیب‌شناسی ضایعات به صورت یک مجموعه کامل، به ارائه خدمات به بیماران می پردازند؛ بعلاوه بخشی بنام کارورزی و درمان های جامع نگر با اعزام تیم های درمانگر به مناطق محروم، خدمات دندانپزشکی را ارائه می نمایند.

رئیس دانشکده دندانپزشکی افزود: تمامی خدمات درمانی توسط دانشجویان دندانپزشکی و زیر نظر اساتید دانشگاه با کمترین میزان خطای پزشکی انجام می گیرد .

وی کیفیت کار درمان دندانپزشکی توسط دانشجویان دانشکده را هم ردیف با درمان های خارج از دانشگاه و مطب های خصوصی عنوان کرد و گفت: مراحل درمان بیماریهای دهان و دندان در دانشکده ها با صرف وقت بیشتر و دقت بالاتری انجام می گیرد.