رفتن به محتوای اصلی
x

بازدید سرپرست دانشگاه از شبکه بهداشت و درمان شهرستان اردستان و پروژه های درمانی درحال ساخت

صبح روز جمعه ۲۶ آذر ماه، دکتر شیرانی سرپرست دانشگاه در سفر به شهرستان ارستان، با  حضور در بیمارستان شهید دکتر بهشتی اردستان از بخش های بستری این مرکز بازدید کرد.

در این بازدید که بهمراه حجت الاسلام والمسلمین سید صادق طباطبائی نژاد نماینده مردم شهرستان اردستان در مجلس، دکتر تاملی فرماندار، دکتر ذبیحی مدیر شبکه و دکتر صادقی رئیس بیمارستان شهید بهشتی اردستان انجام شد، مسئولین  از کاستی ها و نیازهای این مرکز بحث و گفتگو نمودند.

در ادامه مسئولین با حضور در شبکه بهداشت اردستان،  با توجه به قدیمی بودن ساختمان ستاد، دستورات لازم در خصوص احداث آن صادر نمودند. سپس در جلسه پرسش و پاسخی که در محل سالن شهید مفتح اردستان برگزار شد، به سوالات و نیازهای کادر بهداشت و درمان پاسخ لازم داده شد.

شایان ذکر است در این مراسم با اهدا لوح تقدیر و همچنین هدایایی از جانباز سرافراز سلامت محمد حسن علی عسکر که در زمان شیوع بیماری کرونا دچار نقص عضو گردیده بودند، تقدیر به عمل آمد.

همچنین در ادامه این بازدید دکتر شیرانی به همراه هیات همراه از بیمارستان محلی در حال ساخت و تکمیل  شهر زواره و همچنین مرکز خدمات جامع سلامت شهید میرکزاده مهاباد بازدید بعمل آوردند.