رفتن به محتوای اصلی
x

یک خبر خوب: تولید لوسیون موضعی تقویت مو موثر برای رشد موی سر، در پارک علم و فناوری سلامت دانشگاه

شرکت فراز داروی یاس سپاهان (فرادیس) به مدیریت دکتر محمد ربانی، عضو هیات علمی دانشکده داروسازی، فعالیت خود را در زمینه تولید فراورده های آرایشی، بهداشتی و دارویی از سال ۱۳۹7 در پارک علم و فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان آغاز نمود.

این شرکت در سال 1398موفق به اخذ پروانه ساخت اولین محصول خود با عنوان " لوسیون تقویت کننده موی سر با نام تریکومکس" شد. همچنین در سال 1399 همزمان با فراگیری بیماری کرونا و کمبود شدید الکل، ضمن اخذ مجوز از سازمان غذا و دارو، دومین محصول خود تحت عنوان "محلول ضدعفونی کننده سطوح برپایه آب با نام فراهیل" را وارد بازار کردکه تا حدود زیادی نیاز به الکل را در سطح استان برطرف نمود.

 اخیرا شرکت توانسته سومین محصول خود تحت عنوان " لوسیون کافئینه مخصوص ریزش مو با نام تجاری تریکومکسc  " را به بازار وارد نماید.

شرکت فراز داروی یاس سپاهان (فرادیس) از سال 1397 در پارک علم و فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مستقر است. در حال حاضر این شرکت دارای پروانه ساخت شماره 1-1493/15  برای لوسیون موضعی تقویت مو است. این محصول حاوی پپتید زیست مقلد و عصاره های گیاهی نظیر شبدر قرمز و رزماری است. مطالعات انجام شده در دانشکده داروسازی، تاثیر چشمگیر مواد موثره این فراورده را بر روی رشد مو نشان داده است. همچنین شرکت پروانه ساخت شماره 2-1493/15 را برای محلول ضدعفونی کننده سطوح به غیر از سطوح حساس و تجهیزات بیمارستانی و پروانه ساخت  شماره 3-1493/15 را جهت محصول لوسیون موضعی تقویت رشد مو با نام تجاری تریکومکس c اخذ نموده است. در حال حاضر این شرکت به صورت مستقیم و غیر مستقیم زمینه اشتغال زایی را برای بیش از ده نفر فراهم کرده است.

راه های ارتباطی شرکت :

آدرس: اصفهان، کیلومتر 5 جاده شیراز (منطقه مرغ)، خیابان ولیعصر (خلیج فارس 36)، پارک علم و فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

 شماره تماس مدیر عامل: 09133100073

پست الکترونیکی:              farazdaru@gmail.com

آدرس سایت:      www.farazdaru.com ،  https://hitp.mui.ac.ir/farazdaroo