برگزاری کارگاه "توسعه روابط بین‌الملل در حوزه فناوری" در دانشگاه

معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، دوشنبه ۲۸ مرداد، نخستین کارگاه "توسعه روابط بین الملل در حوزه فناوری"، را با هدف بین المللی سازی اختراعات، قراردادها و پروژه‌های اعضای هیأت علمی، سرمایه گذاران و سایر علاقمندان به این حوزه برگزار می نماید.

معاون بهداشتی دانشگاه: ۴۱ درصد مردم فشارخون نرمال و طبیعی دارند

معاون بهداشتی دانشگاه در سومین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی استان اصفهان که، چهارشنبه ۲۳ مرداد ماه، در استانداری اصفهان برگزار گردید، گفت: در کمتر از یک دهه دیگر، بالغ بر ۶۰ درصد افرادی که هم اکنون پیش فشار خون دارند، مبتلا به فشارخون بالا می شوند و این یک زنگ خطر برای مسئولان حوزه سلامت است.

به سفارش ناشر بین المللی اشپرینگر تالیف گردید: کتاب پیشگیری اولیه از بیماری غیر واگیر توسط عضو هیات علمی دانشگاه

رئیس پژوهشکده پیشگیری اولیه بیماریهای غیر واگیر و مولف کتاب بین المللی پیشگیری اولیه از بیماریهای غیر واگیر گفت: کتاب پیشگیری اولیه از بیماری غیر واگیر به سفارش ناشر اشپرینگر با همکاری محققان داخلی و خارجی به شکل الکترونیکی و مکتوب به چاپ رسید که افتخاری برای دانشگاه علوم پزشکی اصفهان می باشد.

بازدید نماینده سازمان جهانی بهداشت در ایران و هیأت همراه از پژوهشکده قلب و عروق اصفهان

نماینده سازمان جهانی بهداشت در ایران و هیأت همراه، چهارشنبه ۲۳ مردادماه، از پژوهشکده قلب و عروق دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بازدید و در جریان فعالیت های مرکز و اقدامات انجام شده در آن قرار گرفتند.

مدیر روابط بین الملل دانشگاه: پیشنهاد آغاز پژوهش های مشترک‌ با سازمان بهداشت جهانی /تعلیم و تربیت پرستاران افغانستانی در اصفهان

 سه شنبه ۲۲ مردادماه، نماینده سازمان جهانی بهداشت در ایران و هیأت همراه در ابتدای سفر دو روزه خود به اصفهان، ضمن حضور در معاونت بهداشتی دانشگاه و نشست با رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، مدیر روابط بین الملل دانشگاه و جمعی از مسئولین دانشگاهی، از مراکز سلامت جامعه محکم کار و شهید رستمیان بازدید به عمل آورد.

صفحه‌ها

اشتراک در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان RSS

ارتباط با ما

خیابان هزار جریب، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اصفهان، ستاد مرکزی

تلفن: ۳۶۶۸۰۰۴۸-۰۳۱

کد پستی: ۷۳۴۶۱-۸۱۷۴۶

Isfahan University Of Medical Sciences, Isfahan, Iran

 

پشتیبانی از افراد کم توان

دستورالعمل بروزرسانی