اطلاعیه پذیرش دانشجویان غیر ایرانی

به اطلاع می رساند دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از بین متقاضیان غیر ایرانی، جهت ادامه تحصیل در این دانشگاه برای سال تحصیلی ۲۰۱۹-۲۰۱۸ ثبت نام می نماید. این دانشگاه از کلیه داوطلبان، دعوت به عمل می آورد به منظور آگاهی بیشتر به سایت انگلیسی دانشگاه به آدرس http://english.mui.ac.ir/ مراجعه نمایند.

انتصاب رییس دانشگاه به عنوان دبیر کمیسیون ملی اعتباربخشی

بر اساس ابلاغیه ای از سوی دکتر باقری لاریجانی معاون آموزشی و دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، خانم دکتر طاهره چنگیز رییس دانشگاه به عنوان دبیر کمیسیون ملی اعتباربخشی منصوب گردید.

انتصاب دکتر حیدرعلی داوری به عنوان مشاور استاندار در امور بهداشت و درمان

بر اساس حکمی از سوی دکتر محسن مهرعلیزاده استاندار اصفهان، دکتر حیدرعلی داوری به عنوان مشاور استاندار در امور بهداشت و درمان منصوب گردید.

انتصاب استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران به عنوان رییس مؤسسه ملی تحقیقات سلامت جمهوری اسلامی ایران

بر اساس ابلاغیه ای از سوی دکتر هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دکتر اکبر فتوحی استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران به عنوان رییس مؤسسه ملی تحقیقات سلامت جمهوری اسلامی ایران منصوب گردید.

ابلاغیه وزیربهداشت به دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور/در راستای حمایت قاطع از داروهای ژنریک تولید داخل

دکتر حسن قاضی زاده، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، طی ابلاغیه ای خطاب به رؤسا و سرپرستان دانشگاهها و دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی سراسر کشور، آنها را ملزم نمود جهت تامین داروهای مورد نیاز مراکز درمانی تحت پوشش خود، صرفاً از داروهای ژنریک تولید داخل خریداری نمایند.

صفحه‌ها

اشتراک در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان RSS