محدودیت‌های کرونایی از ۱۰ مهر در اصفهان اجرا می‌شود

سخنگوی ستاد مقابله با کرونا در استان اصفهان از اعمال محدودیت‌های یک هفته‌ای در استان اصفهان خبر داد و اظهار کرد: ستاد ملی مقابله با کرونا با درخواست استان موافقت کرده است و محدودیت‌ها از روز ۵ شنبه ۱۰ مهرماه در استان اعمال می‌شود و تعطیلی مدارس استان از روز شنبه اعمال خواهد شد.

زنگ خطر افزایش بیماران بدحال کرونایی در اصفهان را باید جدی گرفت

مدیر روابط عمومی و  سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: تعداد بیماران بدحال مبتلا به کرونا و بستری در بخش مراقبت‌های ویژه (ICU) در این استان به ۲۶۰ نفر رسید که زنگ خطری برای افزایش مرگ و میرها در ۲ هفته آینده است.

سخنرانی های روز چهارم کنگره بین‌المللی علوم زیست پزشکی در اصفهان

نخستین کنگره بین المللی علوم زیست پزشکی اصفهان (ICIBS-۲۰۲۰) از پنجم مهر ماه به مدت ۶ روز، به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و با سخنرانی اساتیدی از دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور و همچنین اساتید دانشگاه‌های علوم پزشکی کشورهای اروپایی و آمریکایی در حال برگزاری است.

برگزاری دومین روز از اولین کنگره بین المللی علوم زیست پزشکی اصفهان

دومین روز از برگزاری اولین کنگره بین المللی علوم زیست پزشکی اصفهان(ICIBS-2020)، یکشنبه ششم مهرماه، به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و با سخنرانی اساتیدی از دانشگاه های علوم پزشکی کشور و همچنین اساتید دانشگاه های علوم پزشکی کشورهای اروپایی و آمریکایی در حال برگزاری می باشد.

توزیع ۳۰ هزار دوز واکسن آنفلوانزا در اصفهان / اختصاص مرحله نخست واکسن آنفلوآنزا به بیماران پرخطر و مادران باردار

مدیر روابط عمومی و سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان عدم وجود واکسن آنفلوآنزا در داروخانه‌ها گفت: مراجعه حضوری به داروخانه برای دریافت واکسن انجام نشود، چرا که این واکسن در اختیار بیمارستان‌ها و مراکز بهداشت برای بیماران پر خطر و زنان باردار است.

سخنگوی دانشگاه: سریع‌تر تصمیم‌گیری شود، رعایت پروتکل های بهداشتی به تمایل مردم واگذار نشود

مدیر روابط عمومی و سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با تأکید بر ضرورت تصمیم گیری سریع‌تر و قوانینی جدی‌تر برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی به ویژه در شرایط بحرانی کنونی، گفت: در چند روز گذشته با تلاش مسئولان در ستاد مقابله با کرونا امیدهایی برای اخذ تصمیمات مؤثر ایجاد شده که امیدواریم در کوتاه ترین زمان ممکن عملیاتی شوند.

انتصاب رئیس بیمارستان شفاء کلیشاد

بر اساس ابلاغیه ای از سوی دکتر طاهره چنگیز رییس دانشگاه و به پیشنهاد معاون درمان، دکتر سعید بهشتیان نژاد به عنوان رئیس بیمارستان شفاء کلیشاد منصوب ‌گردید.

فعالیت درمانگاه گوارش مرکز آموزشی درمانی الزهرا(س)

درمانگاه گوارش مرکز آموزشی درمانی الزهرا(س)  واقع در ساختمان سلامت این مرکز (در مجاورت مرکز مهارت های بالینی) با حضور متخصصین گوارش به بیماران دارای مشکلات گوارشی ارایه خدمت می نماید.

اولین کنگره بین المللی علوم زیست پزشکی اصفهان (ICIBS-2020)

اولین کنگره بین المللی علوم زیست پزشکی اصفهان (ICIBS-2020) با مشارکت دانشمندان برجسته ای از دانشگاه ها و موسسات تحقیقاتی ایران و کشورهای کانادا، آمریکا، فرانسه، آلمان، سوئیس و برزیل به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از پنجم لغایت دهم مهرماه بصورت مجازی برگزار می گردد.

ابراز نگرانی مسئولین استان از افزایش مبتلایان کووید ۱۹ در هفته های اخیر

نشست خبری آخرین وضعیت بیماری کووید ۱۹ در استان اصفهان، چهارشنبه دوم مهرماه، با حضور معاونین درمان و بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، مدیر درمان تامین اجتماعی استان و جمعی از خبرنگاران و اصحاب رسانه، در سالن جلسات ریاست دانشگاه برگزار شد.

صفحه‌ها

ارتباط با ما

خیابان هزار جریب، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اصفهان، ستاد مرکزی

تلفن: ۳۶۶۸۰۰۴۸-۰۳۱

کد پستی: ۷۳۴۶۱-۸۱۷۴۶

Isfahan University Of Medical Sciences, Isfahan, Iran

 

پشتیبانی از افراد کم توان

دستورالعمل بروزرسانی