اخبار

امروز دانشگاه علوم پزشکی اصفهان میزبان مقام عالی وزارت می باشد

عصر امروز چهارشنبه دوم اسفندماه، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، برای بازدید از مراکز درمانی و افتتاح تعدادی از پروژه های بهداشتی درمانی به اصفهان سفر خواهد کرد.

پیام تسلیت وزیر بهداشت در پی سقوط هواپیمای تهران یاسوج

انا لله و انا الیه راجعون

با کمال تاسف مطلع شدم هواپیمای مسافربری شرکت هواپیمایی آسمان به دلیل برخورد با رشته کوه دنا سقوط کرده است و ۶۶ تن از هموطنان در این سانحه جان باختهاند.

کسب رتبه برتر عضو هیات علمی دانشگاه در جشنواره سینا

در چهارمین جشنواره ملی سلامت و یادگیری در نظام های الکترونیکی (سینا) که در دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار گردید، از میان ۱۸۴ اثر پذیرفته شده، اثر دکتر احمد قدمی عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به همراه تیم خود، رتبه نخست را کسب نمود.

رییس بیمارستان های شهرضا مطرح کرد: تبدیل بیمارستان امیرالمؤمنین(ع) شهرضا به قطب درمانی جنوب اصفهان

رییس بیمارستان های شهرضا به تبدیل شدن بیمارستان امیرالمؤمنین(ع) شهرضا به قطب درمانی جنوب اصفهان اشاره و اظهار کرد:در شهرضا بیمارستان امیرالمؤمنین(ع) با ۱۰۸تخت و بیمارستان صاحب الزمان(عج) با ۷۰تخت وجود دارد که

سمینار سه روزه مراقبت در منزل با رویکرد بین حرفه ای از امروز در دانشگاه آغاز به کار کرد

امروز شنبه ۲۸ بهمن ماه، «سمینار سه روزه مراقبت در منزل با رویکرد بین حرفه ای»، به همت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و با همکاری معاونت پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در تالار زیتون مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی دانشگاه، آغاز به کار کرد.

برگزاری جلسه هيات امناي دانشگاه در وزارت بهداشت

سه شنبه ۲۴ بهمن ماه، جلسه هيات امناي دانشگاه علوم پزشكي اصفهان با حضور مشاور وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دبیر مجامع و شوراها و هیأت امنا، رئیس، اعضای هیأت امنا و معاونین دانشگاه،

کسب رتبه برتر عضو هیأت علمی دانشگاه، در جشنواره سراسري آثار مکتوب مبارزه با مواد مخدر

دکتر زهرا برومندفر، عضو هیات علمی گروه مامایی و بهداشت باروری دانشکده پرستاری و مامایی، موفق به کسب رتبه اول استانی و کشوری در عرصه پژوهش در دوازدهمین جشنواره معرفی و انتخاب آثار برتر مکتوب در زمینه مبارزه با مواد مخدر، روان گردان ها و پیش سازها شد.

عيادت مسئولین استانی و دانشگاهی از آيت الله مستجاب الدعوه در مركز الزهرا (س)

عصر روز شنبه ۲۱ بهمن ماه، مهندس محسن مهرعلیزاده استاندار اصفهان به همراه خانم دكتر چنگيز رییس دانشگاه و معاونین توسعه مدیریت و منابع، درمان، غذا و دارو و بهداشتي، با حضور در مركز آموزشي درماني الزهرا (س)، 

تولید سامانه محرک نوری به همت پژوهشگران دانشکده فناوری های نوین دانشگاه

سامانه محرک نوری به منظور توانبخشی و ارتقای آستانه تحریکات بصری در کودکان کم بینا توسط پژوهشگران دانشکده فناوری های نوین دانشگاه طراحی و پیاده سازی شد.

رتبه های برتر بانوان دارای بیشترین شاخص اچ ایندکس از آن بانوان هیأت علمی دانشگاه

سامانه علم سنجی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به مناسبت روز جهانی بانوان در علم، اسامی چهار بانوی محقق هیأت علمی را که جزو ۲۰ محقق هیأت علمی با بیشترین شاخص اچ ایندکس در دانشگاه های وزارت متبوع می باشند را اعلام نمود.

صفحه‌ها