پیام تبریک نوروزی رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

رئیس دانشگاه به مناسبت آغاز سال جدید، در پیام نوروزی خود ضمن تبریک فرارسیدن سال جدید، از زحمات، تلاش و کوشش بی بدیل همگی همکاران عرصه سلامت تقدیر نمود.متن پیام رئیس دانشگاه:


 


 به نام آنکه هستی نام از او یافت


یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ


فرا رسیدن سال نو نویدبخش شکفتن شکوفه های تدبیر و امید و تحول آینده است. آینده ای که همگان امید داریم در همه جهات آن بهتر از گذشته باشد.
نوروز مجال تحول در عالم طبیعت است، فرصتی است برای تحول درون و اصلاح امور . لذا در این بهترین ساعات و  نیکوترین ایام از آفریننده جانها و روانها خواستاریم که تحول به احسن الحال و الاحوال را که مضمون دعای شریف تحویل سال نوست در سراسر حیات فردی و اجتماعی و جمیع ابعاد معنوی و مادی زندگی ما جاری سازد .


اینجانب بعنوان قطره ای از دریای خروشان تلاشگران و خدمتگزاران حوزه سلامت کشور، ضمن تبریک و تهنیت فرا رسیدن نوروز فرخنده سال ۱۳۹۶، زحمات، تلاش و کوشش بی بدیل همگی همکاران خود در عرصه سلامت خصوصا اساتید ، پزشکان ، پرستاران ، کلیه کارکنان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان اصفهان در جای جای این استان پهناور را در سرایش سرود تحول سلامت آنهم به بهترین وجه ممکن، قدر نهاده و رجای واثق دارم ایزد منان سال جدید را نقطه عطفی در عرصه سلامت ایران و ایرانیان قرار دهد و در این نوروز از سال نو، خاضعانه از ذات اقدس الهی،برای همه هم میهنان بویژه همکاران و همراهان خود در پهنه استان اصفهان ۳۶۵ روز سرشار از سلامت، سعادت، سخاوت ،سیادت، سرور و سروری در سایه سار الطاف حق آرزومندم.


۳۰ اسفندماه ۱۳۹۵   
دکتر غلامرضا اصغری

نقشه سایت

 

شماره تماس کلیه واحدها

 

 اداره بازرسی،‌ ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات: ۳۷۹۲۹۵۹۵-۰۳۱

ارتباط با ما

خیابان هزار جریب، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اصفهان، ستاد مرکزی

تلفن: ۳۶۶۸۰۰۴۸-۰۳۱

کد پستی: ۷۳۴۶۱-۸۱۷۴۶

Isfahan University Of Medical Sciences, Isfahan, Iran

پیوند ها

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

 

پایگاه جامع آموزش و فرهنگ سازی سلامت

  

دانشگاه های علوم پزشکی کشور

  

سایت های مفید