نسخه مناسب چاپ

مؤسسه علمی به رویان(بانک سلول های بنیادی خون بند ناف رویان) در نظر دارد به مناسبت فرا رسیدن ماه ربیع الاول و نیز ۱۵ نوامبر(روز جهانی خون بند ناف) تمامی کلاس های آموزشی روانشناسی مؤسسه را تا پایان آبان ماه سال جاری برای خادمان عرصه سلامت و خانواده های آنان به صورت رایگان ارائه نمایند.

دکتر مجید کوهی اصفهانی رییس هیأت مدیره و مدیر بانک سلول های بنیادی رویان در این خصوص گفت: شیوع ویروس کووید ۱۹، علاوه بر اینکه  ابعاد جسمی افراد را در بر می گیرد، مشکلات و فشارهای روحی روانی بسیار زیادی را نیز برای افراد جامعه به همراه دارد که آثار نامطلوب آن به صورت استرس و اضطراب، وسواس، افسردگی و ... مشاهده می گردد.
وی ادامه داد: در این میان کادر درمان و خانواده های آنان به طور دائم در معرض هجوم این ویروس منحوس می باشند و فشارهای روحی روانی بیشتری را متحمل می گردند، لذا به منظور پاسداشت ایثار کادر درمان مقرر شده است کلیه کلاس ها و کارگاههای آموزشی روانشناسی این مؤسسه تا پایان آبان ماه برای این قشر عزیز به صورت رایگان برگزار گردد تا گوشه ای از زحمات آنان جبران شود و گامی مؤثر جهت ارتقای سلامت روانی آنان برداشته شود.
گفتنی است آموزش های مذکور در انواع موضوعات روانشناسی توسط اساتید مهم کشوری و استانی، به صورت آفلاین و آنلاین(با امکان بازپخش در زمان های دیگر) ارائه می گردد.
علاقه مندان جهت کسب اطلاع بیشتر می توانند با کارشناس مربوطه، خانم مصری نژاد با شماره ۰۳۱۳۲۶۱۲۹۰۲ و همراه ۰۹۲۲۱۰۴۷۴۶۷ تماس حاصل نمایند.

 

فهرست: 

ارتباط با ما

خیابان هزار جریب، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اصفهان، ستاد مرکزی

تلفن: ۳۶۶۸۰۰۴۸-۰۳۱

کد پستی: ۷۳۴۶۱-۸۱۷۴۶

Isfahan University Of Medical Sciences, Isfahan, Iran

 

پشتیبانی از افراد کم توان

دستورالعمل بروزرسانی