نسخه مناسب چاپ

 

با توجه به کاهش حساسیت مردم در خصوص بیماری کووید۱۹ و به دنبال آن افزایش تعداد مبتلایان به بیماری کرونا در استان اصفهان در روزهای اخیر، جلسه واکنش سریع مقابله با بیماری کرونا، سه شنبه سوم تیرماه، با حضور رییس، معاونین و مدیران دانشگاه و همچنین رؤسای مراکز آموزشی درمانی و بیمارستان ها در دفتر ریاست دانشگاه برگزار شد.  

در این جلسه ضمن تشریح وضعیت برنامه های مقابله با کووید ۱۹ در چهارماه گذشته در سطح استان اصفهان، بر حساس سازی جامعه در رعایت موارد بهداشتی و همچنین همکاری همه دستگاه های اجرایی در مقابله با این ویروس تاکید شد.

گفتنی است با توجه به افزایش تست PCR  مثبت و روند رو به رشد تعداد بیماران بستری مبتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان ها طی چند روز اخیر و نزدیک شدن به شرایط بحرانی در اصفهان، مقرر شد از بخشی از ظرفیت تمامی بیمارستان های استان در بازه زمانی ۶ ماه آینده در خصوص بستری بیماران مبتلا استفاده گردد.

همچنین تقویت برنامه های نظارتی بر تمامی ادارات، سازمان ها و اماکن جهت بهبود کیفیت اجرای پروتکل های ابلاغی از دیگر مواردی بود که در این جلسه بر آن تاکید شد.

ضمنا مقرر گردید به منظور ارتقای سطح آگاهی شهروندان در رعایت دستورالعمل های بهداشتی و افزایش حساسیت آنان در استفاده از ماسک و رعایت قوانین فاصله گذاری در اماکن عمومی، نسبت به اطلاع رسانی بیشتر و گسترده تر اقدام گردد.

 

فهرست: 

ارتباط با ما

خیابان هزار جریب، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اصفهان، ستاد مرکزی

تلفن: ۳۶۶۸۰۰۴۸-۰۳۱

کد پستی: ۷۳۴۶۱-۸۱۷۴۶

Isfahan University Of Medical Sciences, Isfahan, Iran

 

پشتیبانی از افراد کم توان

دستورالعمل بروزرسانی