نسخه مناسب چاپ

مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان گفت: اورژانس پیش‌بیمارستانی اصفهان، امداد سلامت مراسم عزاداری تاسوعا و عاشورای حسینی (ع) را در سراسر استان پوشش می‌دهد.

دکتر غفور راستین در این خصوص اظهار کرد: در روزهای تاسوعا و عاشورای اباعبدالله الحسین (ع)، تمامی واحدهای اورژانس پیش‌بیمارستانی استان اصفهان و اتاق‌های فرمان و مراکز فرماندهی عملیات به صورت ویژه آماده‌باش هستند.
وی افزود: در این روزها، پایگاه‌های جاده‌ای از ساعت ۹ تا ۱۲ و از ساعت ۱۸ تا ۲۱ با چراغ گردان روشن در حاشیه جاده‌ها مستقر می‌شوند.
مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان تصریح کرد: پایگاه‌های شهری نیز در مسیرهای دسته‌های عزاداری و محل تجمع عزاداران مانند گلزارهای شهدا و امامزاده‌ها مستقر می‌شوند تا امکان دسترسی برای امدادرسانی به بیماران و مصدومان به راحتی فراهم باشد.
دکتر راستین خاطرنشان کرد: در این ۲ روز در میدان امام (ره) شهر اصفهان یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و ۲ دستگاه خودروی آمبولانس همراه با ۸ نفر پرسنل و در امام‌زاده زینبیه، شاه‌کرم و سید محمد خمینی‌شهر هر کدام یک دستگاه آمبولانس با ۲ نفر پرسنل به صورت ویژه مستقر می‌شوند.
وی تاکید کرد: در مسیر تردد عزاداران نیز هرکجا به استقرار واحد امدادی نیاز داشته باشد، به سرعت اقدامات لازم انجام می‌شود.
دکتر راستین همچنین گفت: در برخی شهرستان‌ها نیز اورژانس‌های موتوری به صورت آماده‌باش قرار دارند.
مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان اظهار کرد: تمامی اورژانس‌های بیمارستان‌ها به خصوص بیمارستان شهید اشرفی و ۹ دی خمینی‌شهر در این ۲ روز به صورت ویژه آماده‌باش هستند.
 

فهرست: 

ارتباط با ما

خیابان هزار جریب، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اصفهان، ستاد مرکزی

تلفن: ۳۶۶۸۰۰۴۸-۰۳۱

کد پستی: ۷۳۴۶۱-۸۱۷۴۶

Isfahan University Of Medical Sciences, Isfahan, Iran

 

پشتیبانی از افراد کم توان

دستورالعمل بروزرسانی