نسخه مناسب چاپ

دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، در راستای تحقق اهداف مندرج در ماده ۲۵ آیین نامه اداری، استخدامی کارکنان غیر هیات علمی دانشگاه ها و اجرای برنامه عملیاتی مشترک دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور(HOP)، اقدام به برگزاری "سومین جشنواره مدیریت دانش" در قالب جشنواره های نظام پیشنهادات و ثبت تجارب می نماید.

گفتنی است ثبت پیشنهادات از طریق سامانه نظام پیشنهادات به آدرس http://sus.behdasht.gov.ir می باشد و همکاران می توانند پیشنهادات مرتبط با جشنواره را تا تاریخ ۳۰ آذرماه ۹۸ ارسال نمایند.
همچنین در خصوص ثبت تجارب همکاران می توانند ضمن مراجعه به سامانه نظام ثبت تجارب به نشانی http://exm.behdasht.gov.ir ، نسبت به ثبت تجارب منجر به موفقیت یا عدم موفقیت خود اقدام نمایند.
لازم به ذکر است تجاربی ملاک انتخاب برای جشنواره خواهد بود که تا تاریخ ۳۰ آذرماه ۹۸ در سامانه مزبور توسط داوران کشوری مورد ارزیابی قرار گرفته و امتیاز لازم را کسب نموده باشند.
پس از داوری از تعدادی از تجارب و پیشهادات برتر تجلیل و این موارد به عنوان پیشنهادات و تجارب برتر به جشنواره تاپ که هرساله توسط مرکز توسعه سازمان و تحول اداری وزارت متبوع برگزار می گردد اعلام خواهد شد.
همکاران می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به پوستر جشنواره و یا به وب سایت مدیریت توسعه سازمان و تحول اداری به آدرس الکترونیکی www.mdo.behdasht.gov.ir  مراجعه نمایند.

تهیه کلیپ آموزشی مدیریت دانش
شایان ذکر است معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه به منظور مشارکت حداکثری کارکنان و ایجاد وحدت رویه در فرآیند ثبت پیشنهادات و تجارب و استفاده از روش های نوین آموزشی، اقدام به تهیه کلیپ آموزشی مدیریت دانش نموده است.
این کلیپ آموزشی شامل آموزش سامانه های نظام پیشنهادات، ثبت تجارب و آموزش ارزیابان نظام پیشنهادات بوده و کارکنان می توانند جهت استفاده از محتوای کلیپ مذکور، با مراجعه به سایت مدیریت توسعه به آدرس http://mdo.mui.ac.ir بخش آموزش چندرسانه ای نسبت به دانلود فایل ها اقدام نمایند.

 

فهرست: 

ارتباط با ما

خیابان هزار جریب، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اصفهان، ستاد مرکزی

تلفن: ۳۶۶۸۰۰۴۸-۰۳۱

کد پستی: ۷۳۴۶۱-۸۱۷۴۶

Isfahan University Of Medical Sciences, Isfahan, Iran

 

پشتیبانی از افراد کم توان

دستورالعمل بروزرسانی