نسخه مناسب چاپ

 سه شنبه ۲۲ مردادماه، نماینده سازمان جهانی بهداشت در ایران و هیأت همراه در ابتدای سفر دو روزه خود به اصفهان، ضمن حضور در معاونت بهداشتی دانشگاه و نشست با رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، مدیر روابط بین الملل دانشگاه و جمعی از مسئولین دانشگاهی، از مراکز سلامت جامعه محکم کار و شهید رستمیان بازدید به عمل آورد.

مدیر روابط بین الملل دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در این خصوص گفت: با بازدید نماینده سازمان بهداشت جهانی در ایران و هیأت همراه از فعالیت ها و خدمات بهداشتی و درمانی دانشگاه، بدنبال پیشنهاد آغاز و توسعه پژوهش های مشترک با سازمان بهداشت جهانی هستیم.
دکتر میر محمد صادقی در خصوص سفر دو روزه نماینده سازمان بهداشت جهانی در ایران و هیأت همراه به اصفهان و همچنین بازدید از مراکز بهداشتی و مرکز قلب و عروق اظهار داشت: در این سفر دو روزه تلاش شده طی جلسه ای با نماینده سازمان بهداشت جهانی در ایران، گرنت های حمایتی از سوی آنها برای انجام پژوهش های مشترک با سازمان بهداشت جهانی تعریف شود.
وی بیان داشت: در حال حاضر گرنت های حمایتی who را برای پژوهشهای قلب و عروق داریم و اگر بتوان حمایت و پشتیبانی آنها را برای پژوهش های بیماری های واگیر و غیر واگیر نیز جلب کرد اقدام مثمر ثمری صورت گرفته است.
مدیر روابط بین الملل دانشگاه تصریح‌ کرد: بدنبال ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به کشور افغانستان و توسعه ارتباطات در حوزه تعلیم و تربیت پرستاران افغانستانی در اصفهان هستیم، همچنین از نماینده سازمان بهداشت جهانی در ایران میخواهیم با تصویب گرنت های حمایتی، مسیر تبادل دارو و تجهیزات پزشکی و تحقیقات فراهم شود.
دکتر میر محمد صادقی از ارائه سرویس های گفتار درمانی به اتباع خارجی خبر داد و اظهار داشت: در این‌ عرصه در قالب پژوهش، کمک‌هایی به آنها می شود و امیدواریم در این‌حوزه نیز، بهداشت جهانی پشتیبانی و‌ حمایت نماید.
وی از تشکیل اتاق ایران و آلمان در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان طی دو سال گذشته خبر داد و بیان داشت: در این عرصه نیز میخواهیم سازمان بهداشت جهانی به تقویت روابط دو کشور کمک کند.
مدیر روابط بین الملل دانشگاه علوم پزشکی اصفهان همچنین گفت: نماینده سازمان بهداشت جهانی در ایران طی بازدیدهای دوره ای خود و هیأت همراه، با حضور در اصفهان در جریان روند فعالیت‌های بهداشتی و درمانی اصفهان قرار می گیرند، همچنین  حضور در مرکز روابط بین الملل دانشگاه و بازدید از مرکز بهداشت و درمان لنجان و مرکز تحقیقات قلب و عروق اصفهان از دیگر برنامه های سفر نماینده  سازمان بهداشت جهانی در ایران خواهد بود.
 

فهرست: 

ارتباط با ما

خیابان هزار جریب، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اصفهان، ستاد مرکزی

تلفن: ۳۶۶۸۰۰۴۸-۰۳۱

کد پستی: ۷۳۴۶۱-۸۱۷۴۶

Isfahan University Of Medical Sciences, Isfahan, Iran

 

پشتیبانی از افراد کم توان

دستورالعمل بروزرسانی