نسخه مناسب چاپ

دوشنبه ۱۷ تیرماه، پیرو جلسات دوره ای پیشگیری و کنترل سالک، جلسه ای با حضور رییس دانشگاه، معاون بهداشتی، سرپرست مدیریت روابط عمومی دانشگاه، مدیر گروه بیماریها، مدیر ایستگاه تحقیقات سلامت استان، کارشناس مسئول سالک دانشگاه و جمعی از کارشناسان مربوطه در سالن جلسات ریاست دانشگاه برگزار گردید.

در این جلسه ضمن ارزیابی و کارشناسی برنامه های کنترل سالک و مسائل آموزشی پیشگیری و کنترل آن در سال جاری،  مسئولین در مورد مشکلات، موانع و نیازهای موجود در این خصوص به بحث و تبادل نظر پرداختند.

همچنین در ادامه، پس از تشریح جزئیات دو مرحله اجرا شده کنترل سالک در استان توسط اعضای کمیته سالک، اعلام گردید مرحله سوم کنترل سالک از تاریخ ۲۲ تیرماه سال جاری و مرحله آخر آن در مردادماه با روند بهتر و سریعتری اجرا خواهد شد.

شایان ذکر است در ادامه این جلسه در ارتباط با پیگیری جذب اعتبار در خصوص برنامه های سالک از سازمان برنامه ریزی و بودجه استانداری، پیگیری مسائل مربوط به درمان و تامین داروهای مورد نیاز، تامین اقلام حفاظت فردی در برابر گزش ناقل بیماری، مسائل مربوط به آموزش و اطلاع رسانی عمومی و همچنین هماهنگی با سایر ارگان ها برای مباحث کنترل سالک در سال جاری، بحث و بررسی شد و تصمیمات لازم در این خصوص اتخاذ گردید.

فهرست: 

ارتباط با ما

خیابان هزار جریب، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اصفهان، ستاد مرکزی

تلفن: ۳۶۶۸۰۰۴۸-۰۳۱

کد پستی: ۷۳۴۶۱-۸۱۷۴۶

Isfahan University Of Medical Sciences, Isfahan, Iran

 

پشتیبانی از افراد کم توان

دستورالعمل بروزرسانی