نسخه مناسب چاپ

چهارشنبه ۲۲ خردادماه ۹۸، با گذشت شش روز از آغاز فاز اجرایی کمپین ملی کنترل فشار خون در استان اصفهان همزمان با سراسر کشور، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با مشارکت دستگاه های ذیربط و با برپایی نزدیک به یک هزار ایستگاه غربالگری فشار خون در سطح استان اصفهان، اقدام به اندازه گیری فشار خون هم استانی ها و ثبت اطلاعات آنها در سامانه سیب نموده است.

فاز اول این پویش ملی که مربوط به اطلاع رسانی و ارائه آموزش به کاربران طرح بود از ۲۷ اردیبهشت ماه آغاز و تا پایان روز پنج شنبه ۱۶ خردادماه ادامه یافت و با اعلام  آمادگی از سوی بسیاری از ارگان ها و مراکز دولتی برای همکاری در این طرح ملی و نیز پیوستن مسئولین استانی اعم از استاندار اصفهان، شهردار اصفهان، همچنین جمعی از نمایندگان، فرمانداران و اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان، شهرداران مناطق مختلف اصفهان و دیگر مسئولین استانی و دانشگاهی و نیز تعدادی از هنرمندان و پیشکسوتان عرصه تئاتر و تلویزیون به کمپین ملی کنترل فشار خون بالا، از روز جمعه ۱۷ خرداد ماه فاز اجرایی آن آغاز گردید.
هم اکنون تیم های ثابت و سیار مجموعه دانشگاه علوم پزشکی اصفهان شامل مراکز آموزشی درمانی، شبکه های بهداشت و درمان، اورژانس و ... با یک بسیج همگانی و با حضور در پایگاه ها و خانه های بهداشت، مراکز خدمات جامع سلامت، مکان های پرتردد شهری، ادارات و سازمان ها، بیمارستان ها و درمانگاه ها و ... در طرح ملی کنترل فشار خون شرکت می نمایند.
 

فهرست: 

ارتباط با ما

خیابان هزار جریب، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اصفهان، ستاد مرکزی

تلفن: ۳۶۶۸۰۰۴۸-۰۳۱

کد پستی: ۷۳۴۶۱-۸۱۷۴۶

Isfahan University Of Medical Sciences, Isfahan, Iran

 

پشتیبانی از افراد کم توان

دستورالعمل بروزرسانی