معاون توسعه دانشگاه در نشست مجمع نمایندگان استان: افتتاح طرح توسعه بیمارستان خاتم الانبیاء نطنز در دهه فجر سال جاری

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه در نشست مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی در شهرستان نطنز گفت: دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به طور جدی تکمیل، افتتاح و بهره برداری از طرح جامع توسعه بیمارستان خاتم الانبیا این شهرستان را در سال جاری در دستور کار خود قرار داده است.

دکتر علیرضا یوسفی ادامه داد: با توجه به مفاد تفاهمنامه اولیه میان دانشگاه و خیرین سلامت این شهرستان، انتظار می رود جهت پیشگیری از هرگونه تاخیر در تکمیل و تجهیز و راه اندازی این پروژه، خیرین و نیکوکاران حوزه سلامت مابقی تعهدات خود را تا مردادماه پیش رو ایفا نمایند.
وی همچنین گفت: این پروژه بدون شک یکی از بزرگترین پروژه های حوزه سلامت در شمال استان اصفهان است و دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مصمم است در دهه فجر سال جاری شاهد افتتاح و بهره برداری از آن باشیم.
گفتنی است پروژه توسعه بیمارستان خاتم الانبیا نطنز با مشارکت خیرین سلامت این شهرستان آغاز شده و احداث بنا و تاسیسات آن با مشارکت چهل درصدی خیرین سلامت رقم خواهد خورد و تجهیز کامل آن پس از احداث نیز در تعهد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خواهد بود. هزینه کامل انجام این پروژه مطابق برآوردهای اولیه بیش ۱۸۰ میلیارد ریال تخمین زده می شود. شایان ذکر است پس از بهره برداری کامل از آن، این بیمارستان در فهرست بیمارستان های ۹۶ تختخوابی استان قرار خواهد گرفت.
 

فهرست: