رئیس سازمان غذا و دارو در نشست با مدیران تجهیزات پزشکی این سازمان تاکید کرد:

کاهش قیمت و تضمین کیفیت تجهیزات پزشکی با حذف واسطه ها/ ضرورت رشد بخش تجهیزات پزشکی متناسب با دانش روز دنیا/تمامی تصمیمات و فعالیت های خود را در راستای سلامت مردم متمرکز کنیم

 

معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو در نشست با مدیر کل و مدیران ارشد اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو گفت: هر چقدر بتوانیم واسطه ها را کمتر و حذف کنیم در کاهش قیمت و تضمین کیفیت تجهیزات پزشکی بسیار موثر خواهد بود.

به گزارش وبدا، دکتر غلامرضا اصغری، معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو در این  نشست با بیان اینکه باید اولویت های خود را مشخص کنیم تا بتوانیم به سلامت جامعه کمک موثری داشته باشیم اظهار داشت: باید تمامی تصمیمات و فعالیت های خود را برای سلامت مردم متمرکز کنیم و در کنار هم و با حمایت های یکدیگر به سلامت مردم کمک کنیم.

دکتر اصغری اظهار داشت: روز به روز دانش پزشکی پیشرفت می کند و قطعا تجهیزات پزشکی هر روز جایگاه تعیین کننده تری در بحث درمان پیدا می کند و به همین دلیل باید متناسب با آن رشد کنیم و بتوانیم وظیفه نظارتی خود را نیز اعمال کینم.

رئیس سازمان غذا و دارو غذا و دارو با بیان این که عمده ترین مصرف کننده دارو و تجهیزات پزشکی خود وزارت بهداشت می باشد گفت: اگر این قسمت راساماندهی کنیم یعنی به ارایه خدمات بهتر در بیمارستان های دولتی کمک کرده ایم.

دکتر اصغری گفت: باید در انتقال تکنولوژی به کشور و ایجاد اشتغال تلاش کنیم که در این راستا باید ارتباط با تولید کنندگان تقویت شود و در عین حال می توانیم سیاست های اقتصاد مقاومتی را نیز تحقق بخشیم.

وی با تاکید بر ضرورت انتقال تکنولوژی برندهای اصلی دنیا و کالاهای با کیفیت به کشور گفت:  هر چقدر بتوانیم واسطه ها را کمتر و حذف کنیم در کاهش قیمت و تضمین کیفیت تجهیزات پزشکی بسیار موثر خواهد بود. دکتر اصغری در پایان با اشاره به رشد خوب تولیدات داخلی و شرکت های دانش بنیان در سالهای اخیر گفت:  باید برای تقویت این شرکتها کمک کنیم تا بازار های خود را پیدا کنند  و با این کار،  فارغ التحصیلان جوان دانشگاهی نیز می توانند در عرصه های مختلف و اقتصاد کشور سهیم باشند که در این زمینه باید از تجارب کشور های موفق استفاده نماییم

فهرست: 

نقشه سایت

 

شماره تماس کلیه واحدها

 

 اداره بازرسی،‌ ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات: ۳۷۹۲۹۵۹۵-۰۳۱

ارتباط با ما

خیابان هزار جریب، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اصفهان، ستاد مرکزی

تلفن: ۳۶۶۸۰۰۴۸-۰۳۱

کد پستی: ۷۳۴۶۱-۸۱۷۴۶

Isfahan University Of Medical Sciences, Isfahan, Iran

پیوند ها

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

 

پایگاه جامع آموزش و فرهنگ سازی سلامت

  

دانشگاه های علوم پزشکی کشور

  

سایت های مفید