استاندار اصفهان در جلسه ستاد مدیریت بحران استان اعلام کرد: اعزام آمبولانس بیمارستانی اصفهان به ایلام / آماده‌باش ۵ بیمارستان استان‌

به دنبال وقوع زمین لرزه، شب گذشته ۲۱ آبان ماه، در مناطق مختلف کشورمان از جمله اصفهان و نیز جان باختن و زخمی شدن تعدادی از هموطنانمان در مناطق غرب کشور، ستاد مدیریت بحران استان، بامداد امروز دوشنبه ۲۲ آبان ماه،در استانداری اصفهان با حضور استاندار، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و مدیر مرکز فوریت‌های پزشکی استان و مدیران دستگاههای مسئول تشکیل گردید.

دکتر محسن مهرعلیزاده استاندار اصفهان، درباره آخرین تصمیمات شورای هماهنگی مدیریت بحران استان اظهار داشت: ستاد مدیریت بحران تصمیمات لازم را مبنی بر کمک های احتمالی به استان‌های ایلام و کرمانشاه گرفت، جمعیت هلال احمر ۱۵ کامیون وسائل و تجهیزات را آماده کرده است تا در صورت لزوم، این کامیون‌ها به مناطق زلزله زده اعزام شوند.

استاندار اصفهان ادامه داد: با استاندار کرمانشاه صحبت گردیده و اعلام آمادگی شده است، امیدواریم این حادثه به خیر گذشته باشد و تلفات سنگینی در برنداشته باشد.

وی با اشاره به آمادگی بیمارستان‌های اصفهان بعد از وقوع زمین لرزه گفت: ۵ بیمارستان برای خدمت رسانی به مجروحان در حال آماده باش هستند و نخستین دستگاه آمبولانس بیمارستانی را با ۵ نفر نیروی امدادی به استان ایلام اعزام کردیم.

استاندار اصفهان همچنین افزود: زمین لرزه‌ای در مرز اصفهان و چهارمحال و بختیاری به وقوع پیوست که خوشبختانه خسارتی نیز در پی نداشت و با توجه به اینکه در اصفهان فقط احساس لرزش صورت گرفت نگرانی در این زمینه وجود ندارد.

فهرست: 

ارتباط با ما

خیابان هزار جریب، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اصفهان، ستاد مرکزی

تلفن: ۳۶۶۸۰۰۴۸-۰۳۱

کد پستی: ۷۳۴۶۱-۸۱۷۴۶

Isfahan University Of Medical Sciences, Isfahan, Iran

پیوند ها

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

 

پایگاه جامع آموزش و فرهنگ سازی سلامت

  

دانشگاه های علوم پزشکی کشور

  

سایت های مفید