دیدار با نمایندگان

بازدید از بیمارستان امیرالمومنین(ع) شهرضا و دیدار با نماینده مردم آن شهرستان در مجلس شورای اسلامی

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه ضمن بازدید از پروژه توسعه ۷۵۰۰ متری بیمارستان امیرالمومنین(ع) شهرضا، ‌با نماینده مردم آن شهرستان در مجلس شورای اسلامی دیدار نمود.

بررسی مشکلات و نیازهای حوزه بهداشت و درمان بخش زواره

معاونین توسعه مدیریت و منابع و درمان  در عصر روز دوشنبه  ۷ تیرماه، همزمان با سالروز شهادت حضرت علی(ع)، با حضور در بخش زواره، ضمن دیدار با نماینده مردم شهرستان اردستان در مجلس شورای اسلامی، مشکلات و نیازهای حوزه بهداشت و درمان آن بخش را بررسی نمودند.

نشست هم اندیشی هیات رئیسه دانشگاه با مجمع نمایندگان استان

نشست هم اندیشی فصلی هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با مجمع نمایندگان مردم استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی، بعدازظهر یکشنبه ۱۱ مردادماه در تالار سبز دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار گردید.


بررسی وضعیت حوزه بهداشت و درمان شهرستان های نجف آباد و تیران و کرون

پنجشنبه ۲۵ تیر ماه، در نشستی وضعیت حوزه بهداشت و درمان شهرستان های نجف آباد و تیران و کرون  با حضور رییس دانشگاه، نماینده مردم آن شهرستان ها در مجلس شورای اسلامی، معاون توسعه مدیریت و منابع، روسای شبکه های بهداشت و درمان نجف آباد و نیران و کرون بررسی شد.

بررسی وضعیت حوزه بهداشت و درمان شهرستان برخوار

پنجشنبه ۳ اردیبهشت ماه، طی جلسه ای با حضور رییس دانشگاه، نماینده مردم شهرستان های شاهین شهر، ‌میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی، معاونین توسعه مدیریت و منابع و درمان، معاون فرماندار و مدیر شبکه بهداشت و درمان آن شهرستان، مسائل و نیازهای حوزه بهداشت و درمان شهرستان برخوار بررسی شد.


صفحه‌ها

اشتراک در RSS - دیدار با نمایندگان