اخبار

امروز دانشگاه علوم پزشکی اصفهان میزبان مقام عالی وزارت می باشد

عصر امروز چهارشنبه دوم اسفندماه، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، برای بازدید از مراکز درمانی و افتتاح تعدادی از پروژه های بهداشتی درمانی به اصفهان سفر خواهد کرد.

پیام تسلیت وزیر بهداشت در پی سقوط هواپیمای تهران یاسوج

انا لله و انا الیه راجعون

با کمال تاسف مطلع شدم هواپیمای مسافربری شرکت هواپیمایی آسمان به دلیل برخورد با رشته کوه دنا سقوط کرده است و ۶۶ تن از هموطنان در این سانحه جان باختهاند.

کسب رتبه برتر عضو هیات علمی دانشگاه در جشنواره سینا

در چهارمین جشنواره ملی سلامت و یادگیری در نظام های الکترونیکی (سینا) که در دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار گردید، از میان ۱۸۴ اثر پذیرفته شده، اثر دکتر احمد قدمی عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به همراه تیم خود، رتبه نخست را کسب نمود.

رییس بیمارستان های شهرضا مطرح کرد: تبدیل بیمارستان امیرالمؤمنین(ع) شهرضا به قطب درمانی جنوب اصفهان

رییس بیمارستان های شهرضا به تبدیل شدن بیمارستان امیرالمؤمنین(ع) شهرضا به قطب درمانی جنوب اصفهان اشاره و اظهار کرد:در شهرضا بیمارستان امیرالمؤمنین(ع) با ۱۰۸تخت و بیمارستان صاحب الزمان(عج) با ۷۰تخت وجود دارد که

سمینار سه روزه مراقبت در منزل با رویکرد بین حرفه ای از امروز در دانشگاه آغاز به کار کرد

امروز شنبه ۲۸ بهمن ماه، «سمینار سه روزه مراقبت در منزل با رویکرد بین حرفه ای»، به همت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و با همکاری معاونت پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در تالار زیتون مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی دانشگاه، آغاز به کار کرد.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - اخبار