اخبار

بازدید معاون درمان وزارت بهداشت از مراکز آموزشی درمانی الزهرا(س) و امین

چهارشنبه ۶ اسفند ماه، آقای دکتر آقاجانی معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ادامه سفر خود به اصفهان، به همراه معاونین توسعه مدیریت و منابع و درمان دانشگاه از مراکز آموزشی درمانی الزهرا(س) و امین بازدید نمود.

معاون درمان وزارت بهداشت از دومین ویرایش کتاب ارزش نسبی خدمات سلامت با بیش از ۱۴۰۰ ساعت کار کارشناسی خبر داد

چهارشنبه ۶ اسفندماه، جلسه تبیین دستورالعمل جدید پرداخت عملکردی به پزشکان و کارکنان بیمارستان ها با حضور دکتر آقاجانی معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور و همچنین اعضای هیات رییسه دانشگاه، متخصصین و مدیران گروه های آموزشی، روسا و مسئولین انجمن های علمی تخصصی، مسئولین سازمان نظام پزشکی و نظام پرستاری استان و همچنین نمایندگان بیمارستان های دولتی و خصوصی اصفهان برگزار شد.

دکتر آقاجانی: بیمه نمودن افراد فاقد بیمه، یکی از دستاوردهای مهم برنامه تحول نظام سلامت است

معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزشی پزشکی در دومین روز از برگزاری همایش بین‌المللی "تحول پایدار در نظام سلامت، رویکردها و چالش‌ها" بیمه نمودن افراد فاقد بیمه را یکی از دستاوردهای مهم برنامه تحول نظام سلامت عنوان نمود.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه: مهمترین قدم در پایداری برنامه تحول نظام سلامت، تلاش در پایداری منابع آن می‌باشد

چهارشنبه ۶ اسفندماه، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه در دومین روز از برگزاری همایش بین‌المللی "تحول پایدار در نظام سلامت، رویکردها و چالش‌ها"، اجرای برنامه تحول نظام سلامت را از مردمی‌ترین جهت‌گیری‌های دولت های پس از انقلاب عنوان نمود و افزود: مهمترین قدم در پایداری برنامه تحول نظام سلامت، تلاش در پایداری منابع آن می‌باشد.

بازدید معاون درمان وزارت بهداشت از مرکز آموزشی درمانی شهید چمران

چهارشنبه ۶ اسفندماه، آقای دکتر آقاجانی معاون درمان وزارت بهداشت،‌ درمان و آموزش پزشکی به همراه قائم مقام رییس دانشگاه و معاونین توسعه مدیریت و منابع و درمان از مرکز آموزشی درمانی شهید چمران بازدید نمود.

برگزاری همایش بین‌المللی تحول پایدار در نظام سلامت، رویکردها و چالش‌ها

سه ‌شنبه ۵ اسفندماه، "همایش بین‌المللی تحول پایدار در نظام سلامت، رویکردها و چالش‌ها" که به مدت سه روز در مركز همايش‌هاي علمي دانشگاه برگزار می گردد، آغار بکار کرد.

پیام وزیر بهداشت به مناسبت روز پرستار

آقای دکتر سید حسن هاشمی در پیامی به مناسبت فرا رسیدن روز پرستار ، گفت: عدالت اقتضاء دارد تبريك و تهنيت به پرستاراني كه الگوي عشق و پرستش‌ خودرا  درعمل، حضرت زينب كبرا(س) قرار داده‌اند، نه در چارچوب بزرگداشتي از اين دست يعني سالي يك‌بار، بلكه به عنوان یک الزام، تلاش آنان در همه روز سال در برنامه توسعه كشور به‌ثمر بنشيند تا روز پرستار و نقش خستگی ناپذیر آنان ، به‌درستي تبيين و ديده شود.

برگزاری مراسم بزرگداشت روز پرستار و تجلیل از پرستاران نمونه استان

یکشنبه ۳ اسفندماه و در آستانه فرا رسیدن سالروز ولادت با سعادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار، بمنظور بزرگداشت این روز و تجلیل از پرستاران نمونه بیمارستان های استان، مراسمی با همکاری سازمان نظام پرستاری استان و اداره پرستاری معاونت درمان دانشگاه برگزار شد.

وزیر بهداشت: رسیدگی به تخلفات به ویژه در طرح تحول سلامت باید سختگیرانه باشد

وزیر بهداشت در مراسم تقدیر از پیشکسوتان هیات های رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان گفت: متاسفانه امروز شاهدیم که در بخش های اداری کشور همراستا با آرمان های انقلاب اسلامی، تحول های مورد انتظار اتفاق نیفتاده است و اگر هر از چند گاهی تخلفات اداری، آرامش مردم را به خطر می اندازد، این روند به دلیل وجود یک ساختار معیوب در بحث جلوگیری از این گونه تخلفات است.

برگزاری کارگاه تعیین اولویت های پژوهشی دانشگاه

پنج شنبه ۳۰ بهمن ماه، کارگاه تعیین اولویت های پژوهشی دانشگاه با حضور رییس دانشگاه و جمعی از معاونین،‌ روسای دانشکده ها، روسای مراکز تحقیقاتی و کارشناسان مرتبط در محل تالار هشت گوش دانشکده پزشکی برگزار گردید.

صفحه‌ها

نقشه سایت

 

فرم تماس

 

اداره بازرسی،‌ ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات: ۳۷۹۲۲۲۰۰-۰۳۱

ارتباط با ما

خیابان هزار جریب، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اصفهان، ستاد مرکزی

تلفن: ۳۶۶۸۰۰۴۸-۰۳۱

کد پستی: ۷۳۴۶۱-۸۱۷۴۶

Isfahan University Of Medical Sciences, Isfahan, Iran