اخبار

افتتاح سالن بدنسازی اتحاد در مجموعه ورزشی شهید موحدی

پنج شنبه ۳۱ اردیبهشت ماه، سالن بدنسازی اتحاد در مجموعه ورزشی شهید موحدی با حضور معاون و قائم مقام معاونت فرهنگی و دانشجویی، مدیران دفتر ریاست دانشگاه، روابط عمومی و مدیران حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی افتتاح شد.

برگزاری دوازدهمین همایش پیاده‌روی با عنوان کاروان نشاط و سلامتی

معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه، به مناسبت اعیاد شعبانیه و ولادت حضرت قائم(عج) و نیز سوم خردادماه سالروز آزادسازی خرمشهر، اقدام به برگزاری دوازدهمین همایش پیاده‌روی «کاروان نشاط و سلامتی» باحضور جمعی از اساتید، کارکنان دانشگاه و خانواده هایشان نمود.

برگزاری سومین همایش بین‌المللی و پنجمین همایش سراسری تازه‌های غدد و متابولیسم

چهارشنبه ۳۰ اردیبهشت ماه، «سومین همایش بین‌المللی و پنجمین همایش سراسری تازه‌های غدد و متابولیسم» که با همکاری مرکز تحقیقات غدد و متابولیسم دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، انجمن متخصصین غدد درون‌ریز و متابولیسم شاخه اصفهان، معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه، انجمن غدد درون‌ریز ایران و انجمن نورواندوکرینولوژی اروپا(ENEA) و به مدت ۳ روز در مرکز همایش های علمی دانشگاه برگزار می گردد، آغاز بکار کرد.

سخنرانی وزیر بهداشت در شصت و هشتمین مجمع جهانی بهداشت در ژنو

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشورمان که به منظور شرکت در شصت و هشتمین مجمع جهانی بهداشت به ژنو سفر کرده است، طی سخنانی بر ضرورت ایجاد و تقویت سیستم های قوی بهداشتی تاکید کرد.

بازديد رييس دانشگاه از دانشگاه ايالتي نيويورك و امضاي تفاهم نامه همكاري هاي مشترك با اين دانشگاه

به دنبال دعوت رئيس دانشگاه ايالتي نيويورك از روساي دانشگاه هاي علوم پزشكي اصفهان و تهران و برگزاري كارگاهي يك روزه با حضور نمايندگاني از ۱۰ دانشگاه ايالات متحده و چند بازديد مهم، روز جمعه ۲۵ ارديبهشت ماه ۹۴ تفاهم نامه همكاري هاي مشترك بين دانشگاه ايالتي نيويورك با دانشگاه هاي علوم پزشكي تهران و اصفهان امضا شد.

وزیر بهداشت در ژنو: همکاری های جهانی در حوزه سلامت پیش نیاز اصلی دستیابی به توسعه پایدار است

وزیر بهداشت کشورمان که در مراسم افتتاحيه مجمع عمومي سازمان جهاني بهداشت به نمایندگی از وزرای بهداشت كشورهاي عدم تعهد (NAM) سخنراني می کرد، با تاکید بر تعهد و پایبندی كشورهاي عدم تعهد به اساسنامه سازمان جهاني بهداشت تصریح کرد: بهره مندي از بالاترين استانداردهاي سلامت، فارغ از نژاد، مذهب، عقايد سياسي و وضعيت اقتصادي و اجتماعي حق هر انسان است و سلامت مردم پایه و اساس صلح و امنيت می باشد.

ارائه خدمات دندانپزشکی به مردم محروم منطقه زینبیه توسط تیم گروه جامعه نگر و کارورزی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه

گروه جامعه نگر و کارورزی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه با همکاری واحد ارزشیابی کیفی و توسعه دانشکده، مقارن با اجرای طرح تحول نظام سلامت دهان و دندان در کشور، اقدام به برپایی کلینیک سیار با ۱۵ یونیت دندانپزشکی و کلیه تجهیزات مورد نیاز، به مدت ۱۰ روز در در منطقه محروم زینبیه اصفهان نمود.

معاون آموزشی وزارت بهداشت: سند آمایش سرزمینی، آموزش عالی پزشکی را نظم می دهد

معاون آموزشی وزارت بهداشت اظهار داشت: سند آمایش سرزمینی به ما امکان می دهد تا مراکز آموزشی را در سراسر کشور راه اندازی کنیم و نیازهای بومی آن مناطق را بر طرف کنیم.

معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو: حضور داروساز بالینی در بیمارستان‌های تخصصی ضروری است/ضرورت تجویز و مصرف منطقی دارو با همکاری پزشکان

دکتر دیناروند معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو در همایش معاونان غذا و دارو دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور با بیان اینکه میانگین کمبودهای دارویی در کشور ۳۰ قلم و به صورت انگشت شمار بوده است، افزود: مدیریت دارویی کشور از سوی رئیس جمهور مورد تقدیر قرار گرفته است.

موفقیت دانشگاه در کسب ۷ عنوان در شانزدهمین همایش کشوری آموزش پزشکی

در مراسم اختتامیه شانزدهمین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی و جشنواره آموزشی شهید مطهری، از ۷ عنوان کسب شده توسط دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از جمله رتبه دوم مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی اصفهان در بین مراکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی و رتبه سوم معاونت آموزشی دانشگاه در بین معاونت های آموزشی دانشگاه های علوم پزشکی کشور، با اهدای جوایز تقدیر شد.

صفحه‌ها

نقشه سایت

 

فرم تماس

 

اداره بازرسی،‌ ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات: ۳۷۹۲۲۲۰۰-۰۳۱

ارتباط با ما

خیابان هزار جریب، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اصفهان، ستاد مرکزی

تلفن: ۳۶۶۸۰۰۴۸-۰۳۱

کد پستی: ۷۳۴۶۱-۸۱۷۴۶

Isfahan University Of Medical Sciences, Isfahan, Iran