اخبار

آغاز مرحله اول طرح کشوری بررسی مخازن لیشمانیوز

معاونت بهداشتی دانشگاه و مرکز بهداشت شماره یک اصفهان با همکاری ایستگاه تحقیقات سلامت اصفهان، مرحله اول طرح کشوری بررسی مخازن لیشمانیوز را در کانون های هرند، تیمیارت و مزرعه شور تحت پوشش مرکز بهداشت شماره یک، شروع نمودند.

برگزاری نشست مدیران شبکه های بهداشت و درمان با رییس و معاونین دانشگاه

جلسه مدیران شبکه های بهداشت و درمان با رییس دانشگاه و معاونین بهداشتی، توسعه مدیریت و منابع، درمان و غذا و دارو، دوشنبه ۳۱ تیرماه، در دفتر ریاست دانشگاه برگزار گردید.

رها بودن پساب فاضلاب از عوامل شیوع سالک / صنعت گردشگری شرق اصفهان تحت تاثیر سالک

مدیر منابع طبیعی شهرستان اصفهان در میزگردی که خبرگزاری ایرنا با حضور مسئولین دانشگاه و سازمان های مختلف استان به منظور بررسی راهکارهای مقابله با بیماری سالک برگزار نمود، گفت: موش را می توان از تاغزارها حذف کرد اما نباید تاغزارها را از بین برد زیرا باعث گسترش ریزگردها و بیابان زایی می‌شود.

در میز گرد ایرنا مطرح شد: نداشتن متولی مشخص، عامل ناتوانی مقابله با بیماری سالک در کشور

خبرگزاری ایرنا اصفهان، تیرماه سال جاری، میز گردی را با حضور مسئولین دانشگاه و سازمان های مختلف استان به منظور بررسی نتایج اقدام ها و برنامه های انجام شده در این مدت برای مقابله با سالک و پیشگیری از تکرار حوادث سال گذشته برگزار نمود.

توصیه های بهداشتی مرکز بهداشت استان در خصوص آلودگی هوا و پدیده گرد و خاک

مرکز بهداشت استان اعلام نمود: پیرو اطلاعیه جوی اداره کل هواشناسی استان مبنی بر افزایش سرعت باد در نیمه شرقی استان بویژه در مناطق شمال شرق، شرق و برخی مناطق مرکزی استان و احتمال وقوع پدیده گرد و خاک محلی و کاهش دید در شهرستان های خور، اردستان، نایین و تا حدی در بخش مرکزی استان در روز یکشنبه مورخ ۹۸/۴/۳۰، جهت کاهش اثرات ناشی از پدیده گرد و خاک بر سلامت جامعه، توصیه های بهداشتی زیر به شهروندان ارایه می گردد:

استاندار اصفهان: همت مضاعف و کارتیمی در حوزه فناوری های نوین در استان ضروری است

استاندار اصفهان در جلسه علوم و فناوری های سلول های بنیادی اظهار داشت: فعالیت های متعدد و پراکنده ای در حوزه سلول های بنیادی انجام می شود که ضرورت دارد برای آن یک هدف واحد و مشخص تعیین شود و با هم افزایی تمامی دستگاه های ذیربط علوم نوآورانه را در استان گسترش دهیم.

مدیر کل محیط زیست استان اصفهان: تشکیل تیم بازرسی مشترک محیط زیست و علوم پزشکی در اصفهان

مدیر کل محیط زیست استان اصفهان گفت: نخستین تیم‌ بازرسی و پایش مشترک محیط زیست و علوم پزشکی در راستای ارتقا سلامت در اصفهان شکل می گیرد.

وزیر بهداشت: در نظام ارجاع، رویکرد خدمت محور است نه پزشک محور

وزیر بهداشت گفت: استقرار پرونده الکترونیک سلامت که با وفاق، همدلی، مشارکت، گذشت و ایثار همکاران ما در وزارت بهداشت انجام شد، یک اقدام بزرگ و ارزنده بود که در تاریخ نظام سلامت به عنوان نقطه عطف و ریل گذاری مهم و حیاتی تلقی می شود.

رییس دانشگاه خبر داد: پیشرفت در راه اندازی خط اول درمان سالک در اصفهان

رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در ارتباط با عملکرد دانشگاه در حوزه پیشگیری، کنترل و درمان بیماری سالک در سطح استان اصفهان اظهار داشت: در حال حاضر بالغ بر ۴۳ مرکز بهداشتی درمانی فعال در تشخیص و درمان سالک در سطح شهرستان های اصفهان در حال فعالیت هستند.

اعلام ظرفیت پذیرش دکتری تخصصی گروه پزشکی

ظرفیت رشته های مختلف دوره های تخصصی و پژوهشی آزمون دکتری تخصصی علوم پایه پزشکی و بهداشت، دندانپزشکی و داروسازی سال ۹۸ اعلام شد.

صفحه‌ها

ارتباط با ما

خیابان هزار جریب، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اصفهان، ستاد مرکزی

تلفن: ۳۶۶۸۰۰۴۸-۰۳۱

کد پستی: ۷۳۴۶۱-۸۱۷۴۶

Isfahan University Of Medical Sciences, Isfahan, Iran

 

پشتیبانی از افراد کم توان

دستورالعمل بروزرسانی