رفتن به محتوای اصلی
x

اولین کنفرانس ویدئویی روابط عمومی ایران

موسسه فرهنگی کارگزار روابط عمومی، سه شنبه 12 مردادماه، اقدام به برگزاری اولین کنفرانس ویدئویی روابط عمومی ایران(IPRVCO)، با حضور استادان، مدیران، کارشناسان، دانشجویان، شرکت ها، سازمان ها و سایر علاقه مندان این حوزه می نماید.
این کنفرانس که با هدف کاهش فاصله فرهنگی ارتباطات، بحران، ریسک و کووید 19 برگزار می گردد، شامل ارائه سخنرانی، کارگاه و بحث و گفتگو در خصوص موضوعات استراتژیک ارتباطات بحران، مطالعات موردی، بهترین راه کارها و ترندهای در حال رشد می باشد که توسط اساتید، صاحب نظران و متخصصان حرفه ای و برجسته روابط عمومی سراسر دنیا آموزش داده می شود.
در این رویداد، با ارائه بینش ها و مهارت هایی، کمک خواهد شد تا بتوان پیش از بحران، در حین آن و پس از آن مدیریت کارآمدی داشته باشیم.
گفتنی است در این کنفرانس برنامه جایزه ملی تعالی ارتباطات بحران برای اولین بار برگزار و به سازمان یا شرکت در سطوح استانی و ملی که در حوزه های "بحران، مسئولیت اجتماعی و کووید 19" عملکرد قابل توجه داشته اند اعطا می گردد.
لازم به ذکر است این کنفرانس با حمایت انجمن بین المللی روابط عمومی(IPRA)، انجمن متخصصان روابط عمومی ایران(IAPRS)، انجمن جهانی کارگزاران مسلمان روابط عمومی(IMPRPA) و مؤسسه کارگزار روابط عمومی(KPRI)، یک روزه و بر خط از ساعت 8 الی 14 برگزار خواهد شد.
لذا علاقه مندان می توانند فایل الکترونیکی فعالیت ها، اقدامات، ایده ها و پیشنهادهای جدید، تجارب، سوابق و مستندات خود را به نشانی info@Kpri.ir ارسال نمایند.