نسخه مناسب چاپ

دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در راستای اجرای بسیج همگانی یاری رسانی به مردم شریف و آسیب دیده سیل سیستان و بلوچستان موارد زیر را به اطلاع تمامی همکاران دانشگاهی می رساند:

سه ایستگاه گردآوری کمک های نقدی و غیر نقدی داوطلبین در پردیس دانشگاه در موقعیت های «مقابل درب شرقی دانشگاه»،  «مقابل مسجد امام خمینی(ره)» و «ورودی مرکز آموزشی درمانی الزهرا(س) دانشگاه» از ساعت ۸ لغایت ۱۵ روز چهارشنبه ۲۵ دیماه لغایت ساعت ۱۷ روز یک شنبه مورخ ۲۹ دیماه، اعم از ایام تعطیل و غیر تعطیل، با همکاری دانشجویان و اعضای شورای مشاورین جوان دانشگاه آماده دریافت کمک های نقدی و غیر نقدی داوطلبین می باشد.
 لیست کمک های غیرنقدی اعلام شده نیز شامل مواد غذایی خشک از قبیل کنسرو، برنج، حبوبات، روغن و ... همگی از نوع بسته بندی شده و دارای تاریخ اعتبار، پتو و البسه زمستانه نو و استفاده نشده، وسایل گرمایشی، اقلام و لوازم بهداشتی می باشد و ضمنا از تحویل سایر اقلام، خارج از لیست اعلام شده جداً خودداری نمایید.
همچنین با توجه به هماهنگی به عمل آمده با بانک رفاه شعبه دانشگاه، بدینوسیله شماره کارت تأیید شده به شماره ۵۸۹۴۶۳۱۸۰۴۶۱۲۳۶۴ و شماره حساب مورد تأیید ۱۰۸۴۰۶۹۲ به نام مشترک آقایان دکتر محمدرضا شریفی عضو هیأت علمی و مدیر گروه فیزیولوژی دانشکده پزشکی و محمدرضا کیان مهر، مسئول قرض الحسنه ابن سینا آن دانشکده،  برای واریز وجوه نقدی اعلام می گردد. لذا متقاضیان می توانند از این طریق نیز نسبت به واریز وجه برای کمک به آسیب دیدگان اقدام نمایند.

 

فهرست: 

ارتباط با ما

خیابان هزار جریب، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اصفهان، ستاد مرکزی

تلفن: ۳۶۶۸۰۰۴۸-۰۳۱

کد پستی: ۷۳۴۶۱-۸۱۷۴۶

Isfahan University Of Medical Sciences, Isfahan, Iran

 

پشتیبانی از افراد کم توان

دستورالعمل بروزرسانی