نسخه مناسب چاپ

شنبه ۱۱ آبان ماه، بمناسبت شروع ترم جدید دانشجویان بین الملل پذیرفته شده در دانشگاه در رشته پزشکی عمومی، مراسمی با حضور معاون آموزشی دانشگاه، مدیران حوزه آموزش و نیز روابط عمومی دانشگاه در ساختمان تدبیر برگزار گردید. 

در این مراسم معاون آموزشی دانشگاه ضمن خوش آمدگویی و آرزوی موفقیت برای دانشجویان، درخصوص استفاده از فرصتهای زندگی و تلفیق علم با عمل مطالبی را برای حاضرین ارایه نمود.
دکتر صبری همچنین مهمترین موضوع در عرصه پزشکی را توجه به اصول انسانیت دانست و  ازدانشجویان جدیدالورود خواست در کنار کار و تلاش سخت در راه تحصیل علم، توجه خود را به خودسازی و ارتقای اصول اخلاقی نیز معطوف دارند.
وی در ادامه سخنان خود، به بیان تاریخچه دانشگاه، معرفی دانشکده ها و ارائه آمار اعضای هیات علمی و دانشجویان داخلی شاغل به تحصیل پرداخت.
دکتر مرجان منصوریان مدیر توسعه آموزش بین الملل نیز در این مراسم در سخنانی صمیمانه با دانشجویان گفت: اگرچه شما از ملیت ها و فرهنگ های متفاوت هستید، اما دارای اهدافی مشترک می باشید که همان کمک به بیماران و مردم کشورتان است و بایستی در این راه از هیچ تلاشی مضایقه نکنید. وی در ادامه دانشجویان را به سخت‌کوشی در مسیر مطالعه و یادگیری تشویق نمود.
گفتنی است این مراسم با اهداء هدایایی به رسم یادبود به دانشجویان و گرفتن عکس یادگاری به پایان رسید و سپس تور بازدید از پردیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و مرکز آموزشی درمانی الزهرا(س) برای دانشجویان خارجی با همراهی پرسنل مدیریت توسعه آموزش بین الملل انجام شد.
 

فهرست: 

ارتباط با ما

خیابان هزار جریب، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اصفهان، ستاد مرکزی

تلفن: ۳۶۶۸۰۰۴۸-۰۳۱

کد پستی: ۷۳۴۶۱-۸۱۷۴۶

Isfahan University Of Medical Sciences, Isfahan, Iran

 

پشتیبانی از افراد کم توان

دستورالعمل بروزرسانی