نسخه مناسب چاپ

با برگزاری آیین اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره قران و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت در همدان، برگزیدگان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در این جشنواره مشخص شدند.

با برگزاری مسابقات رشته تیمی در بخش خانم‌ها، تیم سه نفره دانشگاه های علوم پزشکی ایران، قم و اصفهان به ترتیب در جایگاه های اول، دوم و سوم قرار گرفتند.
بر این اساس دانشگاه علوم پزشکی ایران با ۹۹/۵ امتیاز رتبه نخست، دانشگاه علوم پزشکی قم با ۹۲/۵ امتیاز رتبه دوم، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با ۷۴/۲۵ امتیاز رتبه سوم را در رشته تیمی خانم‌ها در بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت را به خود اختصاص دادند. زهرا علافچیان، ریحانه قاسمی و لیلا رجبی اعضای تیم سه نفره دانشگاه علوم پزشکی اصفهان را تشکیل می دادند.
در بخش هنری بیست و چهارمین جشنواره قران و عترت و در رشته نقاشی گروه دانشجویان، هاجر دری دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان رتبه اول را کسب کرد. در رشته خط شکسته نستعلیق گروه دانشجویان، معصومه کاظمی به مقام سوم رسید.
فاطمه شفیعی نیز رتبه اول رشته سبک زندگی قرآنی در گروه اساتید را کسب نمود و صدیقه فرضی رتبه دوم رشته آشنایی با سیره معصومین را در گروه اساتید به دست آورد.
رتبه دوم رشته تذهیب در گروه کارکنان و اساتید به نفیسه قرآنی و نیز رتبه دوم رشته آشنایی با مفاهیم صحیفه سجادیه را در گروه کارکنان فاطمه سلحشور کسب کرد.
و اما در بخش آوایی جشنواره قرآن و عترت دانشگاه های علوم پزشکی کشور و در رشته حفظ ده جزء دانشجویان، فاطمه سادات مصطفوی مقام اول را به دست آورد. غلامحسین احمدی نیز رتبه دوم رشته حفظ کل قرآن کریم در گروه اساتید را کسب کرد و در نهایت فرشته ابراهیمی موفق به کسب رتبه دوم رشته ۱۰ جزء قرآن کریم در گروه کارکنان شد.
گفتنی است دکتر سید محسن حسینی معاون دانشجویی فرهنگی با حضور در اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره قران و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت در همدان، جوایز برگزیدگان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان را به آنها اهدا کرد.
 

فهرست: 

ارتباط با ما

خیابان هزار جریب، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اصفهان، ستاد مرکزی

تلفن: ۳۶۶۸۰۰۴۸-۰۳۱

کد پستی: ۷۳۴۶۱-۸۱۷۴۶

Isfahan University Of Medical Sciences, Isfahan, Iran

 

پشتیبانی از افراد کم توان

دستورالعمل بروزرسانی