نسخه مناسب چاپ

مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان گفت: اورژانس پیش بیمارستانی این استان در ایام محرم امسال با ظرفیت ۱۴۶ پایگاه و ۸۰۰ نفر نیرو، سلامت عزاداران حسینی (ع) را پوشش می دهد.

دکتر غفور راستین اظهار کرد: امسال نیز همچون سال های گذشته، امداد- سلامت مراسم عزاداری اباعبدالله الحسین (ع) در سه حوزه فوریت های پزشکی و معاونت های بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان پوشش داده می شود.
وی افزود: در این راستا اورژانس پیش بیمارستانی، مراکز درمانی و‌ بیمارستان ها و مراکز بهداشتی به صورت جدی فعال خواهند بود.
مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان تصریح کرد: تمامی زیرمجموعه های عملیاتی دانشگاه علوم پزشکی اعم از مراکز درمانی و بیمارستان ها، بهداشت و تمام پایگاههای امدادی اورژانس پیش بیمارستانی از روز دهم شهریور تا بیست و دوم این ماه به صورت آماده باش کامل قرار دارند.
دکتر راستین خاطرنشان کرد: واحدهای امدادی فوریت های پزشکی در همه شهرستان های استان در محل تجمع عزاداران همچون میدان امام (ره) و گلستان شهدای اصفهان و مراسم شیرخوارگان حسینی مستقر خواهند شد.
وی افزود: با توجه به افزایش تردد جاده ای در برخی روزها، استقرار پایگاه های جاده ای را در حاشیه جاده خواهیم داشت، همچنین در برخی مکان های پرتجمع در روزهای خاص همچون تاسوعا و عاشورای حسینی، واحدهای موتورلانس آماده باش و‌ مستقر می شوند.
مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان با اشاره به افزایش ظرفیت تخت های اورژانس در بیمارستان ها در ایام ویژه محرم، گفت: طبق هماهنگی های انجام شده از سوی مراکز بهداشت استان به خصوص مراکز شماره یک و دو، تعدادی از اعضای هیأت عزاداری اباعبدالله الحسین (ع) که به عنوان رابط بهداشتی آموزش دیده اند، در زمینه نظارت بر بهداشت توزیع غذا و ایمنی هیأت همکاری خواهند داشت.
وی با اشاره به آماده باش ویژه اورژانس هوایی فوریت های پزشکی در استان اصفهان گفت: در مدت ایام محرم امسال ۱۴۵ پایگاه شهری و جاده ای و ۸۰۰ نیروی اورژانس پیش بیمارستانی به صورت آماده باش قرار دارند تا سلامت عزاداران حسینی(ع) به طور کامل و مطلوب پوشش داده شود.
 

فهرست: 

ارتباط با ما

خیابان هزار جریب، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اصفهان، ستاد مرکزی

تلفن: ۳۶۶۸۰۰۴۸-۰۳۱

کد پستی: ۷۳۴۶۱-۸۱۷۴۶

Isfahan University Of Medical Sciences, Isfahan, Iran

 

پشتیبانی از افراد کم توان

دستورالعمل بروزرسانی