برگزاری همایش مدیران، رؤسا و مسئولین منابع انسانی در دانشگاه

نسخه مناسب چاپ

مدیریت های منابع انسانی و توسعه سازمان و تحول اداری دانشگاه، روز دوشنبه ۲۰ اسفندماه، اقدام به برگزاری همایش مدیران، رؤسا و مسئولین منابع انسانی در مرکز همایش های علمی دانشگاه نمودند.

در این همایش که با حضور دکتر چنگیز رییس دانشگاه، مشاور معاونت توسعه مدیریت و منابع، کلیه شاغلین واحدهای کارگزینی و کارشناسان ستادی برگزار گردید، دکتر اطمینانی قائم مقام معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، در خصوص اهمیت و جایگاه کارشناسان منابع انسانی به ایراد سخن پرداخت و از انها درخواست نمود که در راستای بازبینی ساختار تشکیلاتی دانشکده ها، مراکز تحقیقاتی، ستاد شبکه های بهداشتی و اورژانس تلاش نمایند.
وی همچنین تاکید کرد برای تصمیم گیری در جذب، بازخرید، بازنشستگی و ساماندهی نیروی انسانی در واحدها، نیاز به اطلاعات دقیق نیروها در سامانه پرسنلی است که انتظار می رود در این خصوص اهتمام ویژه صورت گیرد.
خانم دکتر چنگیز رییس دانشگاه نیز ضمن تشکر از عملکرد و اقدامات انجام شده و تاکید بر اجرای دقیق قوانین و مقررات، از مسئولین و کارشناسان منابع انسانی خواست تا با رعایت اجرای قوانین، توزیع مناسب نیرو در هریک از واحدها و ساماندهی نیرو از بین منابع موجود بجای درخواست نیروی جدید، به کاهش هزینه ها و ارتقای بهره وری کمک کنند تا بتوان نسبت به پرداخت فوق العاده ویژه و سایر پرداختهای قانونی اقدام نمود.
رییس دانشگاه، همچنین مسئولین و کارشناسان منابع انسانی را به عنوان کارشناسان امین سازمان معرفی نمود.
گفتنی است مدیران منابع انسانی و تحول اداری نیز با تشکر از زحمات کارشناسان منابع انسانی نسبت به ارایه عملکرد سال ۹۷ هریک از مدیریتها، برنامه های پیش بینی سال ۹۸ را اعلام و انتظارات خود را از شرکت کنندگان در اجرای برنامه های پیش بینی شده بیان نمودند.
شایان ذکر است در پایان جلسه رییس دانشگاه از بازنشستگان سال ۹۷ حوزه منابع انسانی و کارشناسان واحدهای برتر کارگزینی با توجه به ارزیابی بعمل امده، با اهدای لوح تقدیر، تجلیل بعمل آورد.
 

فهرست: 

ارتباط با ما

خیابان هزار جریب، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اصفهان، ستاد مرکزی

تلفن: ۳۶۶۸۰۰۴۸-۰۳۱

کد پستی: ۷۳۴۶۱-۸۱۷۴۶

Isfahan University Of Medical Sciences, Isfahan, Iran

پیوند ها

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

 

پایگاه جامع آموزش و فرهنگ سازی سلامت

  

دانشگاه های علوم پزشکی کشور

  

سایت های مفید

  

منافصه ها و مزایده ها