بازدید جمعی از سفرا و مسئولین سفارت های کشورهای آسیایی و اروپایی از شهرستان برخوار

سه شنبه ۲ آذرماه، هیاتی متشکل از سفرا و مسئولین سفارت خانه های کشورهای آسیایی و اروپایی با حضور در شهرستان برخوار، از نحوه ارائه خدمات سلامت به اتباع کشورهای خارجی بازدید نمودند.

نشست رئیس آکادمی علوم پاکستان با مسئولین دانشگاه

چهارشنبه ۵ خرداد ماه، رئیس آکادمی علوم پاکستان با حضور در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، با مسئولین دانشگاه دیدار و در رابطه با همکاری های دوجانبه بحث و تبادل نظر شد.

بازدید رئیس دانشگاه اینچئون کره و هیات همراه از دانشگاه

رئیس دانشگاه اینچئون کره که به همراه رئیس جمهور آن کشور به ایران سفره کرده بود، با حضور در اصفهان ضمن ملاقات با مسئولین دانشگاه،‌ از تعدای از بیمارستان های اصفهان بازدید و یک تفاهمنامه همکاری نیز بین دو دانشگاه امضا شد.

ملاقات اعضای کمیسیون بهداشت و درمان پارلمان اسپانیا با رییس دانشگاه و رییس دانشکده پزشکی

دوشنبه ۹ شهریورماه، اعضای کمیسیون بهداشت و درمان پارلمان اسپانیا که به اصفهان سفر کرده اند با رییس دانشگاه و رییس دانشکده پزشکی دیدار نمودند.

بازدید رییس دانشگاه از برگزاری سومین دوره مدرسه تابستانی بین‌المللی سلامت عمومی ایران به میزبانی دانشگاه

دوشنبه ۱۲ مرداد ماه، رییس دانشگاه به همراه معاونین آموزشی و دانشجویی فرهنگی و مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی از برگزاری سومین دوره مدرسه تابستانی بین‌المللی سلامت عمومی ایران(IPHS2015) که از روز شنبه دهم مردادماه، و برای سومین بار به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در مرکز یادگیری مهارتهای بالینی دانشگاه در حال برگزاری است، بازدید نمود.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - امور بین الملل

ارتباط با ما

خیابان هزار جریب، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اصفهان، ستاد مرکزی

تلفن: ۳۶۶۸۰۰۴۸-۰۳۱

کد پستی: ۷۳۴۶۱-۸۱۷۴۶

Isfahan University Of Medical Sciences, Isfahan, Iran

 

پشتیبانی از افراد کم توان

دستورالعمل بروزرسانی